ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 083
  • 5 744
# 3 975
Моля модератор да мине с метлата и да изтрие всичките ми постове след този - пн, 29 дек 2014, 11:09   #51  в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=796089.45;topicrefid=20

Явно тази тема е за възхваляване на Киндъл и едно по-различно мнение веднага бива оплюто и заклеймено като подвеждащо бъдещите ползватели и даващо грешна информация.
Виж целия пост
# 3 976
В темата изтрих три поста, в които смятам, че личните нападки са повече от полезната информация. Другите остават. Тук ще изтрия повече.
Виж целия пост
# 3 977
Аз пък ще помоля да не се трият постовете, които всички СА по темата, независимо, че един се оказа само с измамно усещане за нещо друго. За останалите, които ще прочетат после, има полезни неща за четците в зародилия се спор.
Няма нарушени правила, няма остър тон. Ако се изтрият постовете на един, останалите ще останат нелепи и безсмислени.
Виж целия пост
# 3 978
Как се скриваше потребител?Не искам да го виждам и него и мненията му.
Виж целия пост
# 3 979
Как се скриваше потребител?Не искам да го виждам и него и мненията му.

Няма начин.
Виж целия пост
# 3 980
Как се скриваше потребител?Не искам да го виждам и него и мненията му.

Няма начин.
Преди нямаше ли такава опция?
Виж целия пост
# 3 981
Тук няма.
Само може да блокираш някой да не ти изпраща ЛС.
Виж целия пост
# 3 982
Тук няма.
Само може да блокираш някой да не ти изпраща ЛС.
Благодаря!Много жалко.Може да се вземе предвид и да се включи като функция.
Виж целия пост
# 3 983
Питахме преди време.
Явно форумът няма интерес от въвеждането ѝ. Crazy
Виж целия пост
# 3 984
Честита Нова Година!  bouquet  bouquet  bouquet

Искам да попитам защо се трият на александра.дончева темите?
Виж целия пост
# 3 985
Аз ги изтрих. Достатъчно се забавлява детето/госпожата/господина.

Честита Нова Година! Здраве и късмет   bouquet
Виж целия пост
# 3 986
Питахме преди време.
Явно форумът няма интерес от въвеждането ѝ. Crazy
Имаш ли на идея какъв къртовски труд на програмисти е това, и колко бавен би станал форума?
Виж целия пост
# 3 987
Нямам идея.
Но в друг форум я има. Значи не е невъзможно.
Виж целия пост
# 3 988
И кой е той?
Виж целия пост
# 3 989
Великият форум. Как не го знаеш. И явно не е плод на къртовски труд, а си го има като опция, но на онази старата платформа.
Оказа се обаче, че не е само какво може и какво не може в един форум, а много повече, което в никоя платформа го няма и това е управлението, качественото администриране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия