ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 075
  • 5 744
# 4 005
http://www.resize2mail.com/advanced.php Тук правя снимката. Предишната, която изчезна мистериозно, е от Снимка.бг.
Виж целия пост
# 4 006
http://www.resize2mail.com/advanced.php Тук правя снимката. Предишната, която изчезна мистериозно, е от Снимка.бг.
Опитай с това:
http://imgur.com/
Виж целия пост
# 4 007
Преоразмерява ли?
Виж целия пост
# 4 008
Не.
Задаваш готовите параметри на снимката и качваш.
Ако искаш преди това да оразмериш използвай настолната програма на Microsoft Office Picture Manager и после качи.
Всеки офис пакет я подържа  Peace
Виж целия пост
# 4 009

 ако искаш ги качи картинките така както са, там където ти казах и ми прати на лична линковете, аз ще ти ги направя по размер.
Виж целия пост
# 4 010
Как да направя така, че да не може да ми се гледа профила, както е направил потребител с ник Анонимен? Бихте ли ми казали?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 011
Няма начин да не ти се вижда профилът и публикациите. Кой е този Анонимен, дето не му се вижда профилът? Аз не открих такъв ник. Има един анонимен, на когото не се виждат публикациите, защото такива просто няма.
Виж целия пост
# 4 012
Това не вярно, тъй като наскоро се зачетох в една тема и тъй като авторката ми се видя съмнителна, цъкнах на профила ѝ. И съответно последните публикации бяха от 2013 !!!, а сега тя има пусната цяла тема+ мненията ѝ там-ами нищо не е отразено в профила! Така че явно за някои може  Naughty
Виж целия пост
# 4 013
Няма начин да не ти се вижда профилът и публикациите. Кой е този Анонимен, дето не му се вижда профилът? Аз не открих такъв ник. Има един анонимен, на когото не се виждат публикациите, защото такива просто няма.

Ето за това става въпрос: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816375.msg29816175#msg29816175

Мнения: Х. Профил - липсва.
Виж целия пост
# 4 014
Може профилът да е премахнат, а да са останали мненията му.
Виж целия пост
# 4 015
Може профилът да е премахнат, а да са останали мненията му.
Е, как? EXIT_HUMANITY пита защо профилът е невидим и Анонимен продължава да публикува след това. Simple Smile
Виж целия пост
# 4 016
Може профилът да е премахнат, а да са останали мненията му.

Профил не се премахва, нали? И как ще останат мненията?

И преди съм срещала тази регистрация.
Виж целия пост
# 4 017
Анонимен публикува мнения от този профил. Остава варианта да е някой от админите и затова да се блазни с привилегии.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4 018
Не видях, че има скорошни мнения. И за мен е мистерия.
Виж целия пост
# 4 019
Остава варианта да е някой от админите и затова да се блазни с привилегии.  Simple Smile

Точно това си помислих и аз.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия