ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 173
  • 5 744
# 4 095
А на мен ми подскача ужасно! Crazy
Виж целия пост
# 4 096
Не бях пускала тема откакто смениха облика на форума. Оказа, че за да пуснеш тема в даден раздел, трябва да се абонираш за него. Като се абонираш, нон-стоп получаваш на мейла известия, че някой пуснал нова тема или отговорил. Изключила съм известията и пак получавам. Има ли начин да спра това  ?
Виж целия пост
# 4 097
Моля,някой модератор да се намеси в : http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=755177.msg29863875;topicseen#new . Темата не е предназначена за това,в което се е превърнала.
Виж целия пост
# 4 098
Не бях пускала тема откакто смениха облика на форума. Оказа, че за да пуснеш тема в даден раздел, трябва да се абонираш за него. Като се абонираш, нон-стоп получаваш на мейла известия, че някой пуснал нова тема или отговорил. Изключила съм известията и пак получавам. Има ли начин да спра това  ?

Погледни си настройките в профила. Пускала съм нови теми и получавам имейли само за лични съобщения. Всичко друго ми е изключено.
Виж целия пост
# 4 099
Изключила съм си известията, но сега погледнах, че има някаква опция: При включено известяване за тема и/или форум, да се изпраща съобщение за:.... Сега го настроих на "нищо" и се надявам да не получавам.
Виж целия пост
# 4 100
Изключила съм си известията, но сега погледнах, че има някаква опция: При включено известяване за тема и/или форум, да се изпраща съобщение за:.... Сега го настроих на "нищо" и се надявам да не получавам.
Точно така. И аз съм отбелязала "нищо".
Виж целия пост
# 4 101
Моля тази тема да бъде върната към нейната същност. Разбрах, че хората от майтап не разбират, но все пак темата не е за това, към което се е обърнала:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819301.msg29866035#msg29866035
Виж целия пост
# 4 102
Абсолютно по темата сме всички - стойността на виртуалното общуване и примери за ниската и никаквата стойност на общуване с потребители, които лъжат, измислят си, не са добре с нервите си, изпускат си ги и всяват измислена паника, докато ги усетим какви са драматични.
Виж целия пост
# 4 103
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819608.0;topicrefid=6

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819332.msg29858596#msg29858596

Темите и никовете изглеждат подозрително еднакви. Може и да греша.
Виж целия пост
# 4 104
Здравейте. От доста време най-горе ми стои едно празно квадратче без обозначение за какво е:



Като позиционирам курсора, той се превръща в ръчичка и излиза надпис BG-Mamma Shop, но иначе нищо не пише, както е видно от снимката. Така ли трабва да бъде?
Виж целия пост
# 4 105
Здравейте. От доста време най-горе ми стои едно празно квадратче без обозначение за какво е:



Като позиционирам курсора, той се превръща в ръчичка и излиза надпис BG-Mamma Shop, но иначе нищо не пише, както е видно от снимката. Така ли трабва да бъде?

Не бях го забелязала. Сега сложих курсора на мишката и излиза BG-Mamma Shop.
Виж целия пост
# 4 106
Знаем за дефекта.
Ще се оправи.
Благодаря.
Виж целия пост
# 4 107
Здравейте, ако може някой да ми помогне, 90% от аватарите, имот иконките и всякакви други картинки не се виждат при мен. Не знам дали проблема е при мен или друг. Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 4 108
Здравейте, ако може някой да ми помогне, 90% от аватарите, имот иконките и всякакви други картинки не се виждат при мен. Не знам дали проблема е при мен или друг. Благодаря предварително Simple Smile

 Проблема е при теб.

 Опитай с друг браузър. Изчисти историята и бисквитките, на този който сега ползваш.

  Рестартирай компа...

 С какъв браузър си?

Виж целия пост
# 4 109
С Google Chrome съм, сега ще пробвам с друг. Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия