90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 28 065
  • 740
# 210
Савинче фъстъченото масло е за въглехидратен ден. Доколкото знам при запичането се променя състава на ядката и не е толкова полезен. Веднъж по ТВто обясняваха, че ако сложиш във вода ядки след време може да покълнат. Дори било препоръчително да се слагат във вода, защото после се усвоявали истински полезните и ценни неща. Ако са печени само знаеш, че резултата не е същия. иначе специално за режима ако няма сол мисля че е ОК.
Аз приключих рано рано с вечерята- супа и салата от зеле Peace
Виж целия пост
# 211
Да за полезността ми е ясно. Но това не е диета за здравословно хранене, а за отслабване. Та за това въпросът беше към отслабването има ли отношение.  newsm78 Нищо де, ще пробвам някой път с домашно печени без брашно и сол и после ще кажа резултат.  Mr. Green
А за фъстъченото масло мерси.  Hug
Виж целия пост
# 212
Да за полезността ми е ясно. Но това не е диета за здравословно хранене, а за отслабване. Та за това въпросът беше към отслабването има ли отношение.  newsm78 Нищо де, ще пробвам някой път с домашно печени без брашно и сол и после ще кажа резултат.  Mr. Green
А за фъстъченото масло мерси.  Hug

Напротив, Сави. Това е режим на хранене, който не само е за отслабване, а и за да се научим да не ядем боклуци.
Виж целия пост
# 213
Напротив, Сави. Това е режим на хранене, който не само е за отслабване, а и за да се научим да не ядем боклуци.

Но бейкролс, солети, бисквити, вафли и прочие са режимни.  Mr. Green  Точно печените ядки не бих ги причислила към боклуците. И не съм съгласна, че режимът е за това. Режимът е за отслабване. А дали ще се храниш здравословно или не е въпрос на личен избор както по време на диета, така и извън нея. Всеки решава за себе си според компетентността си, желанието и възможностите си. Както и да е. Не мисля, че печените ядки са чак толкова неполезни (не оспорвам че сурови са по-полезни, просто твърдя, че печени не са вредни), така че ако само полезността е мотивът смятам да си ги пека занапред.  Mr. Green
Виж целия пост
# 214
Напротив, Сави. Това е режим на хранене, който не само е за отслабване, а и за да се научим да не ядем боклуци.

Но бейкролс, солети, бисквити, вафли и прочие са режимни.  Mr. Green  Точно печените ядки не бих ги причислила към боклуците. И не съм съгласна, че режимът е за това. Режимът е за отслабване. А дали ще се храниш здравословно или не е въпрос на личен избор както по време на диета, така и извън нея. Всеки решава за себе си според компетентността си, желанието и възможностите си. Както и да е. Не мисля, че печените ядки са чак толкова неполезни (не оспорвам че сурови са по-полезни, просто твърдя, че печени не са вредни), така че ако само полезността е мотивът смятам да си ги пека занапред.  Mr. Green

Прочети как се трасформират мазнините в тях. Определено не са полезни. Освен това е написано на първа страница, че се ядат сурови ядки. Така че, ако ги ядеш печени, ще си нережимна  Wink
Виж целия пост
# 215
Дълбоко уважавам правото на избор на всеки и не го подлагам под въпрос. Но личното ми мнение отново съвпада с бабс Wink Всеки режим на хранене, който предполага по дълъг период от време е създаден, за да промени ценностната система и погледа към самото хранене. Не забелязвате ли, че режимът подтиква към готвене и домашна храна? Всъщност не мисля, че има храни от които се пълнее, има начини на хранене, които го предполагат и отношение към храната и храненето Simple Smile
В този смисъл соевият сос без захар е разрешен.
Фъстъченото масло според мен не е - захар и фъстъци е.
И може да се напълнее с  5 кг не за 20 дни , може и за 2 да се качат Simple Smile))

Отчет
з - банан
О - 3 филийки пълнозърнест домашен хляб с домашна лютеница (последната половин филийка - с мед)
В - макарони със сол.
Виж целия пост
# 216
здравейте Simple Smile) и аз се записвам ..
от утре почвам диетата , имам да свалям няколко кг
Виж целия пост
# 217
Днес - въглехидрати:
З: ябълка
О: спагети с домашна лютеница
В: 1 вафла, 3 резена сладко руло, 1 чаша горещ шоколад

Утре плодовия ще го изкарам предимно с фрешове.
Виж целия пост
# 218
Нана/Сави - писали сме едновременно  Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Та така приключих за днес с яденето.......в крайна сметка вечерях 2 филии с лютеница и 2 ч.л. течен шоколад
Виж целия пост
# 220
Здравейте на НОВИТЕ МОМИЧЕТА!
Тук е много сладурски форум... лично на мен ми харесва много...

БЕЛТЪЧЕН ДЕН!
банан
печена тиква
обяд - зеле с моркови, свинско шишче 1 бр и няколко крекери, които "възприех" като хляб, което НЕ е режимно...
следоб. закуска - 2 мандарини
вечеря - 1 пил пържола, салата целина
Виж целия пост
# 221
Привет, привет Simple Smile
Днес въглехидратен:
З: банан, чай, кафе
О: 2 филии с лютеница и малко маслини
В: баклава, 1 ред черенб шоколад от онзи на Линдт 99%. Много натрапчив вкус има и определено спрямо Хейди от 85% коренно се различава. Thinking Понеже на следващия белтъчен ще съм на банкет, а не мога да стоя на тоталнбо празна маса, дали да не вечерям рано ( 17:00), а направо там да си поръчам салата или нещо месно... newsm78
Виж целия пост
# 222
Момичета да попитам утре като за първи ден добре ли ще е ?
закуска : 2 ябълки
обяд: кисело мляко и яйце
вечеря: кисело мляко
Виж целия пост
# 223
Момичета да попитам утре като за първи ден добре ли ще е ?
закуска : 2 ябълки
обяд: кисело мляко и яйце
вечеря: кисело мляко


От обяда избери едното от двете, не може заедно, прибави някаква салата.
Виж целия пост
# 224
а добре, благодаря много :*
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия