Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 105

Ако не са тези уста е доста добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 106
И мен устните й ме потрисат. Sick А и мечтите й за дъщеря й са "грандиозни". Tired
Виж целия пост
# 107
Ей, тоя Хриси ooooh! Всеки път като го прочета, казано от нея и се чудя, отива ли на тоя мъж 150 килограмов да му казва Хриси ooooh! Вярно, че е по малък от нея, но...смешно е Crazy
Виж целия пост
# 108
 Ами то си е съкращение на името му, Ицо ли да го нарича?
Виж целия пост
# 109
Адам Броуди и Аманда Зейфрид да не би да са станали двойка?  Party
Виж целия пост
# 110
Ами то си е съкращение на името му, Ицо ли да го нарича?
Християн например  Wink
Виж целия пост
# 111

Всички фолкаджийки с омбре ефект. Много са смешни, вечно изглеждат по един и същи начин  Grinning

Много забавно заглавие - Изтръпвам в ръцете на Хриси  hahaha

Пина, теб съм забелязала, че само снимки на Мария пускаш - фен ли си й? ( само питам  Hug)
Виж целия пост
# 112
А, и на Антония Петрова пускам  Simple Smile понякога даже на Николета, ако не ме изпреварят.
Виж целия пост
# 113

объркване е  Blush не мога да ги запомня тия Болдуин, те са цял футболен отбор  Joy

Виж целия пост
# 114
В къщата на Жан Клод Ван Дам
Виж целия пост
# 115

объркване е  Blush не мога да ги запомня тия Болдуин, те са цял футболен отбор  Joy


Дане забравяме и Уилям Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
Едно време като гледах Cribs по MTV много се впечатлявах от къщите на богатите и известните. Сега като се замисля - за чий им е 8-метрова маса с 34 стола например  newsm78
Виж целия пост
# 117
 Аз от клана Болдуин харесвах Стивън, но сега се е ошишкал и няма нищо общо с образа си преди.
Виж целия пост
# 118
Дане забравяме и Алек
Е,баш този не е Алек.,а Уилиам.
Виж целия пост
# 119
Едно време като гледах Cribs по MTV много се впечатлявах от къщите на богатите и известните. Сега като се замисля - за чий им е 8-метрова маса с 34 стола например  newsm78

е как?! За да ги дават по Мтв  Mr. Green

Много ми допада начина на живот на Джулия Робъртс - живее в нормална къща, готви за децата си нормална храна, не използва 5 бавачки. Живее просто  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия