Звездни компромати-161

  • 55 946
  • 738
# 165
Оффф, и като си помисля, че едно време я харесвах много Rolling Eyes , беше такава свежарка, а сега.....  Sick
Виж целия пост
# 166
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_624431419

Футболист излязъл от мач за да  ака  Mr. Green Нуждичка няма как  Grinning

Весело е как са го посрещнали от трибуните- с песен Simple Smile

 Crazy Te светили ли са му  newsm78 инетерсно ,  или той сам е споделил карайния резултат  Crazy пику или акУ  Crazy

Какви безумни статии  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 167
Ice Queen, може би си права за себе си, но тука е Клюкарник и  много лично го приемаш! ooooh!Освен това г-н Гущеров е публична личност и повече от всеки друг трябва да държи на външният си вид.Освен това има и възможности за това, така ,че не го оправдавам,че изглежда по този начин! NaughtyВероятно не е свиня ,но е наистина дебел! Peace
От кога е публична личност? Tired
Виж целия пост
# 168
Ми от когато тати стана известнен.
Виж целия пост
# 169
Мистър Олинеза ще се жалва пред Винетка в съботното горещо...
Виж целия пост
# 170
Мистър Олинеза ще се жалва пред Винетка в съботното горещо...
Този пък не можа ли малко по-достойно да се държи ooooh!.Какво е хукнал по разни предавания...Мъж с неговото положение и опит би следвала да стои "по-тежко",но не би...
Виж целия пост
# 171
Кой е той? И за какво ще се жалва?
Виж целия пост
# 172
О неееее, пак ли този антипатичен господин...

Сега заедно ли са с Елен?
Имам чувството, че този господин си търси нова невеста и за това обикаля от предаване на предаване, след всяка раздяла с Елен.
Виж целия пост
# 173
О неееее, пак ли този антипатичен господин...

Сега заедно ли са с Елен?
Имам чувството, че този господин си търси нова невеста и за това обикаля от предаване на предаване, след всяка раздяла с Елен.

Не му ли върви вече майонезата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 174
Мисля, че човек трябва да се грижи за тялото си и да изглежда добре. Може да не е слаб, но 140кг /да предположим са толкова/ наистина са много и трябва да се вземе в ръце. Не ми харесва този, защото не ми е много мъжки.
Г-н Олинеза наистина си няма друга работа, ми тръгнал да реве наляво и надявсно.

За Дакота исках да попитам. Веднъж давате снимка, на която е пълна, а сега друга снимка, ан която е слаба. Не ми е много важно, но ми стана интересно в момента пълна ли е или слаба Simple Smile

Хайде и от мен нещо :





Хем ги скрила, пък станало още по-грозно
Виж целия пост
# 175
Пак се прочухме Wink

Клюка събра Радост Драганова с екс-съпруга й
Виж целия пост
# 176
Преди няколко дни съвсем случайно разбрах, че Ким К е бременна и се почувствах изостанала с клюките, та  Blush да ви следя трябва по-отблизо  Mr. Green

Rita Ora в подкрепа на Enough Food For Everyone
Виж целия пост
# 177
Запис Simple Smile
Виж целия пост
# 178
 book
Виж целия пост
# 179
За Дакота исках да попитам. Веднъж давате снимка, на която е пълна, а сега друга снимка, ан която е слаба. Не ми е много важно, но ми стана интересно в момента пълна ли е или слаба Simple Smile
Снимката, която пуснах от Сънданс, е тазседмична Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия