Звездни компромати-161

  • 55 946
  • 738
# 195
Тая Николета...  Joy   Joy

Виж целия пост
# 196
Извинявам се много за извращенията, които показвам, но физиономията, която прави Евгени на половината снимки откъде идва?
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151227244200843.4544 … 975842&type=3
Виж целия пост
# 197
Извинявам се много за извращенията, които показвам, но физиономията, която прави Евгени на половината снимки откъде идва?
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151227244200843.4544 … 975842&type=3

Keфи ме  Peace през последните години все повече почвам да му симпатизирам , харесвам хумора  и самоиронията  му Peace


За сн. на Николета  Mr. Green гасИму и сюжета 'ангел в/у покрив'  Crazy да бяха я направили котка  Peace ангелите са у облаците или паднали на земята  Laughing
Виж целия пост
# 198
Евгени е като излезнал от Хари Потър с това наметалце, а на физиономията се смях около 5  минути  hahaha

малко за Венетка

Принц Азис Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Ще се побъркам с вас. Чета за ангели, Николета и откъде това
.... сн. на Николета  ....
го прочетох като Св. Николета  Crazy
Виж целия пост
# 200
Ще се побъркам с вас. Чета за ангели, Николета и откъде това
.... сн. на Николета  ....
го прочетох като Св. Николета  Crazy

 Joy Joy Joy Joy ей това ме разби
Виж целия пост
# 201
А така, следващата фотосесия с ореол около главата  Joy
Виж целия пост
# 202

Вместо запис да ви питам нещо. Не ви ли се струва, че Марк трябва да носи диоптрични очила? Нали се сещате как някои хора, които носят очила, като ги махнат, някак все едно не са те. По същия начин ми се струва Марк Laughing
Виж целия пост
# 203

Вместо запис да ви питам нещо. Не ви ли се струва, че Марк трябва да носи диоптрични очила? Нали се сещате как някои хора, които носят очила, като ги махнат, някак все едно не са те. По същия начин ми се струва Марк Laughing


Абсолютно. Не го харесвам без очила
Виж целия пост
# 204
Мистър Харди отново е в Африка Heart Eyes
Виж целия пост
# 205
Азис е принц , колкото Мария гранддама.
Тия съвсем се смахнаха. ooooh!
Виж целия пост
# 206
Азис е принц , колкото Мария гранддама.
Тия съвсем се смахнаха. ooooh!

Mи, че няма само Евгени да е Лорд, я!  Crossing Arms

п.с. и аз съм се писала Куин!   Joy
Виж целия пост
# 207
Азис е принц , колкото Мария гранддама.
Тия съвсем се смахнаха. ooooh!

Mи, че няма само Евгени да е Лорд, я!  Crossing Arms

п.с. и аз съм се писала Куин!  Joy

Ти може и да си куин, за теб нямаме информация Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 208
И всички дружно си живеем в кралство Чалгария. Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Азис е принц , колкото Мария гранддама.
Тия съвсем се смахнаха. ooooh!

Mи, че няма само Евгени да е Лорд, я!  Crossing Arms

п.с. и аз съм се писала Куин!   Joy

Останала съм с впечатлението че Лорда не слуша чалга и не посещава такива чалга балове  Mr. Green

.... или бъркам ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия