Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 225
Кадър от предстоящ клип на Алисия. Татуировката е ''Love Me Like А Lover Treat Me Like A Friend''.

Виж целия пост
# 226
Не е нова.И не е само една.
Виж целия пост
# 227
Тялото на Алисия е  Crazy уау
Виж целия пост
# 228
 wavey
Виж целия пост
# 229
Не е много компромат, защото не е подкрепен със снимки, но забелязали ли сте Румен Луканов от ''Сделка или не" - как се натиска грозно на момичета, които играят. Направо да му се доповръща на човек. И си личи, че на момичетата им е неприятно и се дърпат, а той все им влиза в личното пространство - я да ги барне, я да ги душне. Не съм против човека, но държанието му е направо гнусно.

http://marica.bg/show.php?id=80492

Ето я истинската възраст на БГ звездите:
http://www.-spam093-/213108/eto-ya-istinskata-vazrast-na-bg-zvezdite/
Виж целия пост
# 230
Джой, снимките не се отварят.
Сега как е? Тази е особено сладка Heart Eyes
Виж целия пост
# 231
Търся нещо, но не знам къде да попитам, затова ще пробвам тук.  Embarassed
Някой може ли да намери снимките на Снежана Макавеева, като абитуриентка? Аз намерих една, но помня, че в сайта orionlesskies имаше поне 3-4, където хубаво се виждаха и грима и прическата.  Heart Eyes
За ето тези снимки говоря.
Виж целия пост
# 232

Сега са добре  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 233

Току-виж излязла от образа на перачка, който напоследък си е харесала  Whistling
Виж целия пост
# 234
http://orionlessskies.com/abiturienti/2009/18-to/photos/IMG_5969.jpg http://orionlessskies.com/abiturienti/2009/18-to/photos/IMG_6011.jpg http://orionlessskies.com/abiturienti/2009/18-to/photos/IMG_5968.jpghttp://orionlessskies.com/abiturienti/2009/18-to/photos/IMG_6012.jpg
Виж целия пост
# 235
Между другото бях сигурна, че точно ти ще се отзовеш.  Grinning Страхотна си.   bouquet
Виж целия пост
# 236
 Аз я харесвам и ги помня тези снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 237
Аз я харесвам и ги помня тези снимки Simple Smile
  Peace Аз също, много красива абитуриентка е била.
Виж целия пост
# 238
Много елегантно надига бутилката  Simple Smile

Помните ли това момиче ?
Виж целия пост
# 239
Помним я, помним я. Чепикът на снимката е много... фешън!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия