Звездни компромати-161

  • 55 940
  • 738
# 465
ти като се усмихнеш, носа ти не става ли по-широк от това, че кожата се опъва? Tired

Нещо не мога да и намеря много усмихнати снимки.


Виж целия пост
# 466
И тук ли не се вижда? Не искам да споря, за мен е очевадно. Освен това мисля, че операцията е много сполучлива. Харесвам Николета на снимки, но като я чуя да говори, се изнервям адски много...
Виж целия пост
# 467
Ето още една много стара снимка и и ето една от последните и спирам да споря, че сама срещу всички...не ми се хабят нерви  Wink


И тук ли не се вижда? Не искам да споря, за мен е очевадно. Освен това мисля, че операцията е много сполучлива. Харесвам Николета на снимки, но като я чуя да говори, се изнервям адски много...


Ами пак си е малко нослето, не знам  Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Видяхте ли дома на Халваджиян?

http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0% … 3956.html#gallery
Виж целия пост
# 469

Снимките с банята може би са нови, но другите са от преди 5-6 години. То сигурно още си е така у тях, само отбелязвам.
Виж целия пост
# 470
Вратите са същите като моите, включително дръжките. Не бих казала, че са особено скъпи.
Виж целия пост
# 471
По повод корицата на българското сп. от последните страници с Азис не мога да не постна и ето това:
  hahaha



Blair Wolf, нали не очакваш от нас сега всички да се "юрнем" да се снимаме под различни ъгли, само заради едната Николета. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.П. Бях сигурна, че ще се включиш в темата. Трябва да започнем да залагаме - доста пари ще припечеля ..  Laughing
Виж целия пост
# 472
ти като се усмихнеш, носа ти не става ли по-широк от това, че кожата се опъва? Tired
Ахам, става, така си е. Но де да можеше, като спра да се усмихвам, и костите ми да се стесняват като Николетините Whistling. Щях вечно намръщена да си ходя Mr. Green
Виж целия пост
# 473
 Николета откак я помня, а това е доста отдавна, е с малко носле, вече за върха му не помня. Но скулите според мен са пипани.
Виж целия пост
# 474
Носът и е малък (сиреч къс) и чип, да. Но самата кост е широка на старите снимки, хич не е разтеглена кожа това. На новите е като на холивудските звезди- тънка, като острие. Баш пластика си е, супер видима при това.
... и да не кажете, че хейтя моля- изглежда добре, а това е най-важното. Ако имах парите, и аз бих си направила. Само че после нямаше да се хваля с "природните" си дадености Mr. Green
Виж целия пост
# 475
Носът и е малък (сиреч къс) и чип, да. Но самата кост е широка на старите снимки, хич не е разтеглена кожа това. На новите е като на холивудските звезди- тънка, като острие. Баш пластика си е, супер видима при това.
... и да не кажете, че хейтя моля- изглежда добре, а това е най-важното. Ако имах парите, и аз бих си направила. Само че после нямаше да се хваля с "природните" си дадености Mr. Green

Ето стари снимки, сигурно за 3-ти път ги пускам, надали остана някой, който да вярва, че не го е оперирала.  Mr. Green
Носът пак си е малък, но е стеснен, а не широк и топчест като преди.

 
Виж целия пост
# 476
 На тези снимки вече личи разлика, да. Ама ей тук пак е топчест Simple Smile Да не и го изпиляват с фотошоп за някои сесии само Thinking
Виж целия пост
# 477
Абе хора вие докато спорите има ли операции или не..отчитате ли факта  Thinking , че човешкото тяло расте и се променя както струтурата на тялото така и на черепната кутия. Или иначе казано- на повечето снимки, където е и по-малка Николета, в лицето е и по- пухкава както и нослето и е по-топчесто. С годините лицето се променя, да не говорим след като една жена роди.
Казвам го от личен опит. Аз  нямам нищо общо  с това от преди 4-5 години Naughty, и имам предвид структурата на лицето си
  От снимки се вижда как самото й лице се е променяло с годините. И да ,също да отчетем факта с отслабването.
Аз като й гледам снимки където е руса е по-пухкава като цяло...После вече съвсем се променя..

И всеее пак не отричам  хирургична намеса на нослето. За скулите-не. Crossing Arms
Виж целия пост
# 478
*Semora* , с годините чипо носле може и  да  "падне" надолу, ама не и да стане чипо
Виж целия пост
# 479
Предвид, че ушите и носът нарастват с годините, може всичко друго, но не и да се стесни Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия