Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 510
любими  Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
Аз също винаги съм мислела, че Николета има корекция на носа, но днес попаднах на тази снимка, която е от най-старите и е без фотошоп, носът си е същият:
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2013/01/Ni-Lo2-300x262.jpg
Виж целия пост
# 512
Къщата на Илияна Раева и Наско е такъв кич..  ooooh! изобщо не ми харесва и ми е някак си ретро.  Crossing Arms Не бих я купила дори и за най-приемливата цена да я продават.  Grinning
На кремена къщата е по-хубава.. като изключим бонбонените цветове и нотки в интериора от които тръпки ме побиват.  hahaha
Виж целия пост
# 513
Риана

Ким Кардашиян

Джъстин Бийбър

МайлитУ

Флин с тати, с мама, тримата, целувка, пак  Heart Eyes

Миша Бартън

Джесика Частейн

Лана Дел Рей

Катрин Хийгъл

Наоми Уотс

Джени Гарнър

Ан Хатауей

Рийс Уидърспуун
Виж целия пост
# 514
Аз също винаги съм мислела, че Николета има корекция на носа, но днес попаднах на тази снимка, която е от най-старите и е без фотошоп, носът си е същият:
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2013/01/Ni-Lo2-300x262.jpg

Това не е тя. Май.  newsm78
Виж целия пост
# 515
Тя е!  Wink А трудността в това да преценим дали носът й е опериран идва от факта, че пуска само обработени снимки.... горката никой папарак не я следи!  Mr. Green


ЕДИТ: От стената на НиЛо в ФБ: КЛИК  hahaha
Виж целия пост
# 516
Аз също винаги съм мислела, че Николета има корекция на носа, но днес попаднах на тази снимка, която е от най-старите и е без фотошоп, носът си е същият:
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2013/01/Ni-Lo2-300x262.jpg

Това не е тя. Май.  newsm78

тя е и за мен снимката е доказателство(и много други), че има лека корекция на носа. Въпросът е кой хирург крие, такава огромна възможност за реклама.
Виж целия пост
# 517
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1743720
Пак стрелба ....  Sad
Виж целия пост
# 518

Добре, че днес закъснях за работа. По това време обикновено съм на същото място.
Виж целия пост
# 519
Домът на Кремена много ми харесва...
Виж целия пост
# 520
Нина Добрев и Миранда Кер/Кар/Кър.. да не минавам в други гласни, както там се чете
http://kliuki.ws/wp-content/uploads/2013/01/miranda-kerr-nina-dobrev.jpg

Не знаех, че са добри приятелки - в статията пише, че Нина Добрв изненадала Орландо Блум с торта за РД-то му.
Виж целия пост
# 521
На мен пък тази Миранда Кер/Кър/Кар толкова да не ми харесва. Като пластмасова кукла ми е, няма индивидуалност. Ако не беше брака й с Орландо, никога нямаше да я запомня.
Виж целия пост
# 522
Вече година се опитват да я продадат. Ето още малко снимки. Изуми ме, че си имат собствен параклис в двора. Crazy
http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1j133189419203008&f1=details

Къщата,с този характерен покрив много ми напомня на двореца Евксиноград, включително подобието на фонтан и стаята с трофеите, да не забравя.

http://mese4inkata.blog.bg/photos/115437/original/21%20Evksinograd2.jpg
Виж целия пост
# 523
Предполагам, че е Николета има лека корекция на върха на носа. Сигурно повече от половината холивудски знаменитости имат такива поправки. Операцията минава за сравнителна лека и евтина, но докарва кукленска визия.
Виж целия пост
# 524
Доминик Монаган пак  hahaha
Кори Монтийт на мач
Алек Болдуин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия