Звездни компромати-161

  • 55 940
  • 738
# 60
Приятелката на Бербатов с бебето
Виж целия пост
# 61

колко гадно е написано всичко , медиите у нас са толкова гнусни ...
Виж целия пост
# 62
#Crazy Само не са писали колко пъти са дишали и колко удара в минута им е бил пулса...то бива детективско писане, ама то  ooooh!

пп Сега видях писаното от Ана...значи не е само в моята глава  Blush
Виж целия пост
# 63
съжалявам за спама тогава, аз го срещнах за първи път.
може ли обяснение с едно изречение, че ми стана интересно
Скрит текст:
Виж целия пост
# 64
За да не е гол запис:
Прекалила ли е Кортни с ботокса? Thinking


И добавям Miss America 2013 Bikini Bodies: Top 16  Shocked Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 65
Кефят ме Бербатови, не са крещяща щампа и не всичко е ултра мега скъпо.
Кошничката на бебето е Макси Кози, която и ние ползвахме, без да сме звезди. Забелязвам, че и Виктория возеше Харпър в абсолютно същата дори цвета.
Виж целия пост
# 66

Запис и

Мисис Русия с Мис и Мистър Академика 2012


http://store.picbg.net/pubpic/6B/34/18ea68ef05bb6b34.jpg
Виж целия пост
# 67

E, много е готин моя любимец Флинчо!  Heart Eyes На тати прилича повече!  Grinning

Миранда е уникално красива жена, а Флин е страшен сладур  Heart Eyes Ама мама и тати при всичките си възможности не могат ли да му вземат още едни обущета, да си ги сменя, че на всички снимки е само с тези  Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Ако това е конкурс за "Мис Як Баджак" съм съгласна, иначе  Sick
Виж целия пост
# 69

Запис и

Мисис Русия с Мис и Мистър Академика 2012


http://store.picbg.net/pubpic/6B/34/18ea68ef05bb6b34.jpg

Нещо в тази снимка не ми се връзва.  Thinking Главата на 'Мисис Русия' изглежда огромна, в сравнение с девойчето до нея.


Бикини бодитата на Мис Америка са потресаващи!
Виж целия пост
# 70

Запис и

Мисис Русия с Мис и Мистър Академика 2012


http://store.picbg.net/pubpic/6B/34/18ea68ef05bb6b34.jpg

Нещо в тази снимка не ми се връзва.  Thinking Главата на 'Мисис Русия' изглежда огромна, в сравнение с девойчето до нея.


Бикини бодитата на Мис Америка са потресаващи!
Наистина е малко странна снимката.
А за мис Америка-това е топ 16. Представете си останалите. Whistling
Виж целия пост
# 71

 ooooh! И после защо се крият хората, защо не си идват в Бг. Егати пасмината са тези писачи Sad
Виж целия пост
# 72
 Twisted Evil
Виж целия пост
# 73
Тълиса
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/01/23/article-0-171D95140000 … C-556_634x958.jpg
Виж целия пост
# 74
записче

Джеиска Алба  Heart Eyes
И тя с омбре ефект

Анджелина и Брад

Ема Уотсън за Ланком
Пак тя, много красива

Ема Стоун за Ревлон

Ирина Ше/айх Роналдова

Джъстин Бийбър пак    и пак  последно


Джей Ло   красота Heart Eyes

Нина Добрев с колегите


Риана  newsm78


Селена Гомез тук много ми харесва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия