Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 645
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151237505015843&se … 3&permPage=1#!/photo.php?fbid=10151237519880843&set=a.10151237500940843.455429.292404975842&type=3&permPage=1
Ahahahah ахахахахахахахах Joy Файър, файър-вампайър хахах Joy
Виж целия пост
# 646
Леле,много хубав тоя Джейсън newsm09
 Снимката на Шарън Стоун е..меко казано грозна с този младеж някакси не си подхождат ,лично мнение  Wink
А тоя Митко ли е на Биляна мъжа,ми да спре малко с фитнеса че имах чувството че ще ми гръмне екрана на компа  Joy
Виж целия пост
# 647
Jessie J като по-малка. Безспорно е голям талант.  Peace
Виж целия пост
# 648
Кейли Куоко в подготовка за реклама на Тойота
Виж целия пост
# 649
Извинете за късното включване, но сега разглеждам "секси" дамите и просто ослепях ... А бившата на крика каква е тая фамилия дето я е избарала на таговете на снимките? (Никол Кастели)

ако не бъркам се беше залюбила с някакъв италианец, може би имат брак Rolling Eyes
Виж целия пост
# 650

Ето рекламата:

Виж целия пост
# 651
Карола,  на бас, че това в средата е мъж...
Абе какъв е тоя Мариян Вълев и какъв е този травестит до него и с какво са известни? Честно за първи път ги виждам  Shocked
Виж целия пост
# 652
 На Гентиана не трябваше ли да и спаднат вече гърдите, та те са и на врата...
Даниела Арнаут е толкова зле, че в онова предаване, когато насмете Николета каза, че въпросната година на нея и обещали Плеймейт и затова отишла. Не знам дали точно с тези думи го каза, но беше много не на място. То верно, че по нормалния начин няма да спечели, ама да си трае поне.
Виж целия пост
# 653
Никол

Май отново си е слагала хиалуронова киселина в устните.
Виж целия пост
# 654
Не знам дали точно с тези думи го каза, но беше много не на място. То верно, че по нормалния начин няма да спечели, ама да си трае поне.

плащали ли са или по онзи начин - пропуснала съм Grinning 
Виж целия пост
# 655
 Не помня вече самото изказване, беше в епизода на предаването "Кралица на шопинга".
Виж целия пост
# 656
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151237505015843&se … 3&permPage=1#!/photo.php?fbid=10151237519880843&set=a.10151237500940843.455429.292404975842&type=3&permPage=1
Ahahahah ахахахахахахахах Joy Файър, файър-вампайър хахах Joy
Ужас! Селската проститутка с месната кръчмарка и жената на  кмета  Crazy Бррррррр.... Тоалета на убавицата в средата е ''уникаален''
 


Аз пък досега гледах това... http://vbox7.com/play:90c9325284
 Няма да коментирам  Mr. Green
  А то не беше любов, не бе чудо...по думите на  нашия ''сладур''
Виж целия пост
# 657
Никол

Май отново си е слагала хиалуронова киселина в устните.

        Във ВипБрадър твърдеше,че никога не си е слагала,че такива и били устните и не си ги харесвала,дори си ги прехапвала,за да не изглеждали като на пате
Виж целия пост
# 658
 Личи си, че са правени и все пак и стоят добре.
Виж целия пост
# 659
Карола,  на бас, че това в средата е мъж...


И аз съм от твоята страна на баса Simple Smile Търсим си опонент Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия