Звездни компромати-161

  • 55 938
  • 738
# 690
Малко ангели от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 691
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/4772192/Not-as-cut … -in-swimwear.html
Не мога да копна самата снимка, но тук е мъжът на Биляна Йотовска
Виж целия пост
# 692

Само една снимка с Алисия, а повечето са с НЛО. Не може така  Naughty Laughing

Ха, а от коментарите под снимките видях и профила на една съфорумка "леля на три прекрасни момченца". Има доста интересни снимки  Mr. Green
Виж целия пост
# 693
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/4772192/Not-as-cut … -in-swimwear.html
Не мога да копна самата снимка, но тук е мъжът на Биляна Йотовска

 Joy
То цялото е готино. А 18 номер е абсолютен Азис в по- дебел вариант  Joy
Виж целия пост
# 694
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/4772192/Not-as-cut … -in-swimwear.html
Не мога да копна самата снимка, но тук е мъжът на Биляна Йотовска

Не мисля, че е той.
Има наистина умопомрачителни екземпляри.  ooooh!
Виж целия пост
# 695

Само една снимка с Алисия, а повечето са с НЛО. Не може така  Naughty Laughing

Ха, а от коментарите под снимките видях и профила на една съфорумка "леля на три прекрасни момченца". Има доста интересни снимки  Mr. Green

Тези средни пръсти, които се размахват на ляво на дясно, някаква мода ли са? И тоя фотошоп не се научиха да го изполват с мярка. И каква е тая тенденция, хубави момичета, зорлем да се загрозяват с неподходящ грим и нелепи пози, които не само не им подхождат, но ги правят да изглеждат смешни.
 
Виж целия пост
# 696

Само една снимка с Алисия, а повечето са с НЛО. Не може така  Naughty Laughing

Ха, а от коментарите под снимките видях и профила на една съфорумка "леля на три прекрасни момченца". Има доста интересни снимки  Mr. Green
Защо се заяждате с момичето?Та тя си е едно дете... Crossing Arms А и винаги е спазвала добрият тон и не се държала грубо с никого.Тогава защо от ваша страна има някакви нападки?Не разбирам.

За да не е спам:
Бионсе
Виж целия пост
# 697

Само една снимка с Алисия, а повечето са с НЛО. Не може така  Naughty Laughing

Ха, а от коментарите под снимките видях и профила на една съфорумка "леля на три прекрасни момченца". Има доста интересни снимки  Mr. Green
Защо се заяждате с момичето?Та тя си е едно дете... Crossing Arms А и винаги е спазвала добрият тон и не се държала грубо с никого.Тогава защо от ваша страна има някакви нападки?Не разбирам.

За да не е спам:
Бионсе

Е, кой се заяжда с момичето? Просто ми стана интересно -  ми тя е тотално копие на Николета Лозанова. Аз никога не съм си представяла, че изглежда така и затова с интерес и разгледах снимките. А и тя явно няма нищо против щом профила е отключен  Peace
Виж целия пост
# 698
Мария що са я спретнали с тези ролки като Николета в клипа на Азис? М/у другото, аз ѝ харесвам снимките, и тези, и другите  Grinning

А Николета са я стъкнали като Моника Белучи в "Малена" 1:1, тъй че споко, не е тя изкопираната  Laughing
Виж целия пост
# 699
На човек като мен, не слушащ чалга при никакви обстоятелства, и не гледал нито едно музикално реалити, имената, посочени от Марияна Попова са абсолютно непознати. Нейното творчество също е непознато за широката публика май  newsm78.
Виж целия пост
# 700
На човек като мен, не слушащ чалга при никакви обстоятелства, и не гледал нито едно музикално реалити, имената, посочени от Марияна Попова са абсолютно непознати. Нейното творчество също е непознато за широката публика май  newsm78.

Стелияна е победителката в първия сезон на Гласът на България, а Ангел и Мойсей са едно от финаистите по течащото паралелно тогава друго музикално риалити Х фактор. Зорът на Марияна идва от там, че Стелияна беше от нейния отбор.

Между другото аз тогава гледах именно Гласът на България, но не мога да не признач, че лицата от Х фактор са по- разпознаваеми - Рафи, Богомил, Ангел и Мойсей, оная инфантилка Сани Алекса и т.н.
Виж целия пост
# 701
На човек като мен, не слушащ чалга при никакви обстоятелства, и не гледал нито едно музикално реалити, имената, посочени от Марияна Попова са абсолютно непознати. Нейното творчество също е непознато за широката публика май  newsm78.

Стелияна е победителката в първия сезон на Гласът на България, а Ангел и Мойсей са едно от финаистите по течащото паралелно тогава друго музикално риалити Х фактор. Зорът на Марияна идва от там, че Стелияна беше от нейния отбор.

Между другото аз тогава гледах именно Гласът на България, но не мога да не признач, че лицата от Х фактор са по- разпознаваеми - Рафи, Богомил, Ангел и Мойсей, оная инфантилка Сани Алекса и т.н.

Тези момчета пяха на новогодишния концерт в София. Явно имат по- добър мениджмънт след шоуто.
Виж целия пост
# 702
 Стелияна пееше добре, но е безлична някак.
И наистина, финалистите от Х фактор са по-харесвани,  имат много участия...В хотела, в който работя част от новогодишната програма бе участник от Х фактор, дори не от финалистите, и сумата за него не бе никак малка.
Виж целия пост
# 703
Аз от гласът на България си спомням Стиляна, защото спечели и Невена, защото много я харесвах. Всички други са  ми мъгла.

Тези момчета пяха на новогодишния концерт в София. Явно имат по- добър мениджмънт след шоуто.
Явно да.
Виж целия пост
# 704
Това шоу Гласът на България от Слави ли беше продуцирано? На мен от неговите проекти най- известна ми е Златка  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия