Любители на кучета - 34

  • 86 226
  • 724
# 165
Негово Пухълство Беро Рошавия

Виж целия пост
# 166
А, Хейли, после кой ще рови в акито с клечка, за да вади откраднатото?  Wink

 Joy Ще им даваш разхлабващи храни, по-лесно да ги вадиш Laughing , само с котешката тоалетна не знам как седи въпроса Laughing .
Велик е Беро! Heart Eyes Hug

Леле, Киара, милата ти животинка, дано се успокои тази нощ, че да си починете и ти , и той!
Пиши утре как е минало, дано са радостни новините Praynig
Виж целия пост
# 167
Ще ви пиша как е минало при вета. Благодаря ви за подкрепата  Hug   Peace

И аз не предполагах колко сериозно може да е. Ако знаех, веднага да съм го закарала за промивка или каквото там друго се налага, те работят събота до обяд.

hailie , и на вас бързо оздравяване  Hug
Виж целия пост
# 168
Много ви благодаря милички за подкрепата и хубавите думи.  Hug
Добре сме. Алекс е на 10 месеца, още е мъник и сякаш лошите неща не му влияят. Много е шен, така беше и онази сутрин, целият кърви, аз треперя, той си гризе една пръчка и не му пука..  Mr. Green   
Няма психологическа травма, което е най-важното, раните ще оздравеят.
Виж целия пост
# 169
Пух е прекрасен, както винаги.  Heart Eyes

Бързо оздравяване на всички болнички кучове!  Hug
Виж целия пост
# 170
Момичета, добро утро! започвам деня с добрата новина, че кучето за което писах преди няколко дни вече е у дома си  Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Момичета, добро утро! започвам деня с добрата новина, че кучето за което писах преди няколко дни вече е у дома си  Simple Smile
Прекрасна новина!  Peace  Praynig

Фея Кръстница, страхотен щурчо! Спокойно може да бъде звезда от картичка  Grinning
Виж целия пост
# 172
Негово Пухълство Беро Рошавия
Фея, позволи на Аша да го прибави към другите лапчовци на първа, а?
Радвам се за Алекс на КиА! Браво на душата! Heart Eyes  Hug thumbsup
Цитат на: kiara :Dlink=topic=700170.msg24241576#msg24241576 date=1359916284
Здравейте момичета, много ви благодаря за загрижеността. Мики хич не е добре, сутринта на два пъти получи гърчове отделно трепери неконтролируемо Sad
...
Пак ще пиша и този път се надявам да с добри новини.
kiara, дано адаша на Дългото(по паспорт също Мики) да оздравява бързо! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 173
Здравейте!
За щастие Еди не е повръщал днес Praynig , но сигурно е с чувствителен стомах, че от едно малко дразнение така да се разбута коремчето.

Чакам добри новини и от Киара Praynig .
Виж целия пост
# 174
Негово Пухълство Беро Рошавия

Разкошен! На тоя бял фон с лапичките.....картинка! Heart Eyes   bouquet

Момичета, добро утро! започвам деня с добрата новина, че кучето за което писах преди няколко дни вече е у дома си  Simple Smile

След красивата снимка на Фея-та добра новина, чудесно! Електра,   bouquet  bouquet  bouquet

KiА, браво на момчето, и Рекс е така, явно имат по-здрава психика от нашата, или поне Рекс от моята, раните ще минат, като на кученце!  bouquet

Сега чакам и от kiara хубави новини, много искам, стискам палци да се оправят нещата!  bouquet

Ето и Еди е добре, нека все така да е!  bouquet
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета  Hug

Много се радвам, че кученцето е намерило дом, Електра  Hug
И за Алекс, Рекс и Беро красавците  lovekiss

Стискам палци и Киа да се включи с добри новини и всичко да си тръгне по старому  Peace
Виж целия пост
# 176
Момичета, моля за препоръка на някаква храна (и витамини евентуално), която да е за падаща козина.  Rolling Eyes На Чери й пада, ама много, не е нормално толкова много при обикновена смяна  Crazy

Яде иначе това:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 177
Негово Пухълство Беро Рошавия
Фея, позволи на Аша да го прибави към другите лапчовци на първа, а?
Дадено, Марта!

Аша, искаш ли снимката в някакъв формат или ще ползваш тази, през линка?

Хейли, напълно възможно е стомахчето на Еди да е по-чувствително. Радвам се, че е добре, сладуркото ми той!

Киара сигурно ще се включи след няколко часа. И аз се надавям положението да е овладяно.

Киа, браво за Алекс! Дано вече само го спохождат само радост и игри в контактите с други кучета!

Блонди, щом сте на гранулирана заводска храна, ако можеш, купувай Blue Buffalo Wilderness Salmon. В нея има и омега мастни киселини, така че няма да ти се налага да даваш допълнително. Позволи две до четири седмици за видима промяна в здравето и качеството на козината.
Виж целия пост
# 178
Благодаря ти, но тук не се внасят тези храни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 179
Аз препоръчвам Nutram.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия