Любители на кучета - 34

  • 86 225
  • 724
# 270
Добро утро Hug


Киара, поздравления и за теб, и за Мики! Hug Hug Hug

Бертичка, страхотна е душата! Heart Eyes

Жгмъц, Joy Joy Joy искам и аз такова Laughing

Виж целия пост
# 271

hailie, тоя хубавец/хубостник от снимката, доволен от свършената работа си чака наградката! Каква ли е била? Joy

Bertichka, чудя се на твоята манекенка, сигурно си я издебнала, иначе да беше заела подобаваща поза! Сладуранка! Heart Eyes  bouquet
kiara, аз на опашката за снимки на Мики! Grinning Щом стане възможно, показвай ни юначето!  bouquet
Виж целия пост
# 272
hailie hahaha  animal037
Виж целия пост
# 273
Благодаря ти феичка че се включи и за изчерпателния съвет Heart EyesАз винаги го разхождам с каишка и като видим хора започвам предварително с "НЕ" "шшшт" и тем подобни.Но пък тогава той сяда не откъсвайки поглед от човека и аз го потупвам по главата.Ама няма да правя повече така.Синът ми го разхожда към 22.30 ч.Тогава го пуска да бяга на воля и казва че като му се скара Рошкото рамжи но не мърда от краката на детето.Ама това е ново и не винаги се получава.А и аз казах вече,че те двамата по мъжки по-добре се разбират,в смисъл че повече слуша.
Когато едно куче влезе в семейство, то го приема за глутница и избира един от семейството за водач на глутницата.Избрал е сина ти за това се подчинява по вече на него, много важно е също когато общуваш с него или има такива ситуации ти да си спокойна да не показваш нервност или напрежение, защото то се предава и на кучето, за това и не ти се подчинява.Когато усетиш, че кучето се напряга и ще реагира агресивно, рязко дръпни каишката нагоре или с изпънати пръсти на ръката рязко го бутни като с твърд тон му казваш не или мирен, така ще отклониш вниманието му от обекта на дразнене, но трябва да уцелиш момента.После става късно, ако оголи зъби или започне да ръмжи.Най важно е ти да си спокойна когато си с него, така и той ще е спокоен.Това съм го научила и го прилагам на моите в къщи от предаването на Сизър Милър ''Говорещия с кучета'' и трябва да кажа, че определено работят методите му . Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Киара, радвам се, че нещата се подобряват, стискам палци  Hug

След 2 години търсене и купуване на безброй сухи хрупанки, най-сетне намерих по случайност какво яде - сьомга с царевица и ориз на Про План. Гледам обаче, че са на Пурина, те правеха кофти храни. Какво е положението конкретно с Про План?  Thinking

Ох, и да ви покажа едни саламчета, дето ми иде да ги изям  Heart Eyes
Виж целия пост
# 275
te_di , това е част от статия. Може да ти е от полза.
Скрит текст:
"По време на разходката в парка, ако някой скъси твърде много дистанцията и това изнерви кучето, вие сте тези, които трябва да предвидите ситуацията в аванс. Винаги оставяйте животински авариен маршрут. Ако се почувства притиснато, кучето може да реши да атакува."

За протокола: прилагала съм много от съветите, дадени тук, но с променлив успех. Понякога Дългото изпълнява командата, пропуска без реакция човека/кучето и след няколко метра се обръща и се връща на бегом, за да ги излае. В такива случаи го викам, той идва веднага след командата, карам го да седне, изчаквам няколко секунди и давам награда.  Peace

OFF TOPIC: Блонди, малката е много чаровна. Heart EyesКато батко си. Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
Не мога да смогна да ви изчитам момичета...

Искам да отбележа, че много се радвам, че Мики е по-добре  Party

Ще се включа като имам повече време, по възможност и със снимки

 Peace
Виж целия пост
# 277
Киара, браво, браво, БРАВО! Голяма радост сте ми, да знаеш!

Бертичка, изпаднах в умиление и от двете снимки. Не съм виждала друго куче, което да е толкова изобретателно в позите за спане, колкото е твоята Бери. А бобтейла с лалетата няма дори да го коментирам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Блонди, Nestlй Purina Pro Plan Select Natural Salmon and Brown Rice Formula е с 2 от 6 звезди. Тоест, не е най-лошата възможна храна, но е предпоследна по лошотия.
Виж целия пост
# 278
Ауууу! Страхотни новини  за Мики !

Киара , да го нагушкаш прекрасника  сладък ! Герой ми е той !Ще се справи с всичко - ще се оправи напълно , ще видиш !

И продължавам с гушките - това сладко бебунче  направо привлича като магнит едно хубаво намачкване и нацелуване ! Да ви е живо и здраво , Тони , заедно с останалите две кученца .  



Виж целия пост
# 279
Блонди, Nestlй Purina Pro Plan Select Natural Salmon and Brown Rice Formula е с 2 от 5 звезди. Тоест, не е най-лошата възможна храна, но е предпоследна по лошотия.

Като външен вид и съдържание не са еднакви изобщо. В тази, дето купувам, има сьомга и царевица и малко бял ориз. Повечете неща надолу изброени, ги няма.  Simple Smile

А и много скъпа лошотия - струва повече от Хилс  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Браво на героя Мики  Hug
Виж целия пост
# 281
А и много скъпа лошотия - струва повече от Хилс  Rolling Eyes
Че Hills да не би да са добра храна? Хранителната стойност и качество на техните гранули е извоювало... една звезда.
Виж целия пост
# 282
Ох, нещо започва да ми писва с тия храни. То има ли добра храна изобщо?  ooooh! Преди като питах тук, казахте, че Хилс са добри. Сега пък една звезда. Е, какво е добро? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 283
Блонди , не ща да звуча като реклама , ама моята Лора си хареса да яде само Ориджен . В същата класификационна таблица са с 6 звезди - не е просто добичето  Mr. Green.Да му мисли моя милост . А Хилс-а дори и с помирисване не ги удостои .Врътна се и край . Ориджен я намерих случайно насипна в магазин в града . До тогава си мислех , че е възможно единствено да се поръча по интернет. Там има и Акана , която е също от многозвездните  лауреати , но не можа да ни влезе в менюто.

Феичка , при нас като " връхта на сладоледа ", сиреч - първокласни храни -  се предлагат и препоръчват -Роял канин , Про план , Екнакуба и Хилс . Че понякога и Уискас .  Масовото мнение е формирано от препоръки от ветеринари , познати , продавачи и реклами .  Който , обаче търси и се интересува -намира .  Peace
Виж целия пост
# 284
Разбирам. Проблемът е, че това се внася тук. Не мога да почна да поръчвам чували от Америка  ooooh!

Остава да ми помогнете в избора от лошите храни, коя е най-малкото зло, защото това е положението, това има, това мога да купувам  Crossing Arms Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия