Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 846
  • 1 812
# 180


В тази тема имам чувството, че някои съфорумки и за убийство биха казали "е, хайде сега, голяма работа, така се става световна сила".

Много ще ми е неприятно да съм създала такова впечатлени е у теб.
...

Не, имах предвид мненията на битите в училище, за които това си е напълно в реда на нещата.

Не знам забелязахте ли, че като говори за насилие, Бианка не се включва само физическото, даже май е по- засегната от психическата разправа с нея: никой да не й говори, да я гледат с презрение, изобщо да я отхвърлят. Както се отхвърля черната овца от стадото /или в училище/.

BirdsFlu,  Peace.
Виж целия пост
# 181
Жалко че сега няма кой да "пердаши" гимнастичките и да им крещи "курви", ще си останем без златни момичета. ooooh!

Оооо има, има! Wink
Справка залата по спортна гимнастика във Варна. Е, курви чак не съм чула, но цветисти епитети не липсват. Не одобрявам, но и не драматизирам излишно.
И ще си пратиш детето да го налагат и да го наричат с цветисти епитети?
Не вярвам.

Къде са сега "златните момичета", щом този е начинът? Или сигурно не го прилагат достатъчно усърдно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 182
В тази тема имам чувството, че някои съфорумки и за убийство биха казали "е, хайде сега, голяма работа, така се става световна сила".
Аз не прочетох някой да казва това.
Аз лично не одобрявам обидите, но съм склонна да приема, че всеки или почти всеки си изпуска нервите в моменти на афект ( това по отношение на 'к**ва'), та ми се струва малко пресилено да вадим генерален извод от една единствена реплика в един случай, при това разказана от едната страна.
По отношение на цената на професионалния спорт няма никакво значение какво аз или някой друг лично оправдаваме за себе си, защото в залата/на стадиона/на пистата ще отидат онези, които са готови да понесат цената. И накрая всички в челните места ще са тренирали докато постигнат горе долу еднакви резултати, ще са яли еднакво малко и т.н. Рекордите все пак вървят устойчиво нагоре, което значи, че има желаещи да го правят.

пп. не сте ли чели Майката тигрица?
Виж целия пост
# 183
  Нешка ми е изключително неприятна жена.
 

И на мен. Може би е време някой да напише книга за контактите й с Ванга, вещерските й занимания и участието й в окултния кръжок около Людмила Живкова. Както и отделна книга за въпросния кръжок.

и на мен би ми било интересно - Людмила Ж, Ванга, Светлин Русев , Нешка Робева и ко...
Виж целия пост
# 184
Жалко че сега няма кой да "пердаши" гимнастичките и да им крещи "курви", ще си останем без златни момичета. ooooh!

Оооо има, има! Wink
Справка залата по спортна гимнастика във Варна. Е, курви чак не съм чула, но цветисти епитети не липсват. Не одобрявам, но и не драматизирам излишно.
И ще си пратиш детето да го налагат и да го наричат с цветисти епитети?
Не вярвам.

Къде са сега "златните момичета", щом този е начинът? Или сигурно не го прилагат достатъчно усърдно. Rolling Eyes

Тя е в залата вече десета година и за това време има няколко републикански титли и купи на България. Wink За жалост нивото не е световно, именно защото тренировките и са веднъж дневно по 4 часа. Това е вариантът, който сме предпочели, за да може да съвместява елитна гимназия и спорт. Образованието е на първо място, поне при нас.

Разберете, че понякога без крясъци и подвиквания, без някой и друг шамар и обида просто не става. Особено пък в така травматичен спорт като спортната гимнастика, където миг невнимание и разсеяност може да те осакатят за цял живот.
Виж целия пост
# 185
Жалко че сега няма кой да "пердаши" гимнастичките и да им крещи "курви", ще си останем без златни момичета. ooooh!

Оооо има, има! Wink
Справка залата по спортна гимнастика във Варна. Е, курви чак не съм чула, но цветисти епитети не липсват. Не одобрявам, но и не драматизирам излишно.
И ще си пратиш детето да го налагат и да го наричат с цветисти епитети?
Не вярвам.

Къде са сега "златните момичета", щом този е начинът? Или сигурно не го прилагат достатъчно усърдно. Rolling Eyes

Тя е в залата вече десета година и за това време има няколко републикански титли и купи на България. Wink За жалост нивото не е световно, именно защото тренировките и са веднъж дневно по 4 часа. Това е вариантът, който сме предпочели, за да може да съвместява елитна гимназия и спорт. Образованието е на първо място, поне при нас.

Разберете, че понякога без крясъци и подвиквания, без някой и друг шамар и обида просто не става. Особено пък в така травматичен спорт като спортната гимнастика, където миг невнимание и разсеяност може да те осакатят за цял живот.

Shocked
Виж целия пост
# 186
Всяка победа иска жертви! Peace
Виж целия пост
# 187
Е, съжалявам, Северина, няма как да го разбера или да го приема.
Виж целия пост
# 188
Спортът трябва да е нещо благородно, а колкото пъти се сблъсквам с професионалния такъв, по един  или по друг начин, виждам, че той всъщност, освен телесно, осакатява и морално хората- треньори, състезатели, родители.

Иначе за мен Нешка Робева е една зловеща жена, а въпросната Бианка нищо не ми говори. Като не й е изнасяло, да не е спортувала- на мен някога не ми изнасяше и се измъкнах.
Виж целия пост
# 189
Иначе за мен Нешка Робева е една зловеща жена

 Joy


Eй, имам дежа вю от темата за Лили Иванова. Била ужасна, защото не бил отгледала поне едно дете, Нешка пък била зловеща. Направо на килограм ги раздавате квалификациите. А времето в техния случай си е казало думата и има неща, достойни за уважение.
Виж целия пост
# 190
Спортът трябва да е нещо благородно, а колкото пъти се сблъсквам с професионалния такъв, по един  или по друг начин, виждам, че той всъщност, освен телесно, осакатява и морално хората- треньори, състезатели, родители.


Спортът осакатявал морално ли?  Crazy

Нино, не се смей. Нешка може да те убие с поглед.  Mr. Green
Виж целия пост
# 191
Иначе за мен Нешка Робева е една зловеща жена

 Joy


 Нешка пък била зловеща. Направо на килограм ги раздавате квалификациите.

Зловеща е, да. Главно във връзката, която споменах.
Виж целия пост
# 192
Нино, не се смей. Нешка може да те убие с поглед.  Mr. Green

Е, ако не се мъча не е проблем. Страх ме е да не ме свари жива, в казан с катран.
Виж целия пост
# 193
Нино, не се смей. Нешка може да те убие с поглед.  Mr. Green

Е, ако не се мъча не е проблем. Страх ме е да не ме свари жива, в казан с катран.

И ако не влезеш както трябва в казана,ще те кара да го повториш над 200 пъти същото упражнение... Mr. Green
Виж целия пост
# 194
Нешка се е изказвала злобно за всяко едно от златните си момичета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия