Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
# 720
Аз залагам на налягането  Confused  И най-малкото количество може да се изстреля с голямо налягане, и да създаде впечатление за мощен залп, но  едно унило "Пльок" на малко разстояние от първоизточника си е наистина като плюнка, в каквито и консистенция и количество да е ...
Виж целия пост
# 721
абе, недей така, ние навремето сме се състезавали по надплюване!  Laughing
Виж целия пост
# 722
Радвам се, че доразвивате идеята за авторката; за съжаление, тя не се е появявала повече, за да внесе яснота.  Laughing
Виж целия пост
# 723
абе, недей така, ние навремето сме се състезавали по надплюване!  Laughing

ние - да
те и за изпикаване на дълго разстояние
а може за друго, с което са предпочели да не се хвалят
Виж целия пост
# 724
Цитат
с моя приятел опитваме да си направим бебе от 5-6 месеца но без резултат.не сме посещавали лекар,но той има лек недостатък.свършва все едно някои се е изплюл

охх,  Joy.
Виж целия пост
# 725
Цитат
Пусната е нова тема за Дила ханъм, която дублира вече съществуваща тема под същото заглавие с малка корекция. Номера на тази тема е 72, а последната тема за Дила ханъм под номер 71 е на 45 страница. Това не е ли кражба на тема и нарушение на правилата на форума. Не трябва ли тази тема да бъде изтрита и автора санкциониран.

При такова углавно престъпление, чудя се защо пише до модераторите, а не звънне направо на 112 People Cop
Виж целия пост
# 726
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy
Виж целия пост
# 727
Цитат
Пусната е нова тема за Дила ханъм, която дублира вече съществуваща тема под същото заглавие с малка корекция. Номера на тази тема е 72, а последната тема за Дила ханъм под номер 71 е на 45 страница. Това не е ли кражба на тема и нарушение на правилата на форума. Не трябва ли тази тема да бъде изтрита и автора санкциониран.

При такова углавно престъпление, чудя се защо пише до модераторите, а не звънне направо на 112 People Cop
Ох, ще умра от смях! Прокуратурата да се самосезира!
Виж целия пост
# 728
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy

Може би има предвид сина й да стане пилот, но да не кара той самолета.
По повод на танцьорките, преди две седмици, возейки се в едно такси в София, бакшишът се хвалеше с дъщеря си, която била танцьорка в дискотека в Сл.бряг и даже ми показваше снимката й на телефона си - щерката приличаше на магистрална труженичка, но за тати явно беше гордостта на фамилията, че дъщеря му се кълчи полугола по дискотеките  ooooh!
Виж целия пост
# 729
Ама как ще става автопилот?!  Joy  Не само самолетите, и колите имат автопилоти, ама са неодушевени.
Нещо ми стана е се захилих с глас сама  Laughing  все едно да мечтае синът ѝ да стане въздушна възглавница  Joy
Виж целия пост
# 730
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy

Не вграждат се в превозните средства. Щом завършиш университет и хайде на работа... и цяяяял живот там Simple Smile
Виж целия пост
# 731
Сигурно има предвид автомобилен състезател. Нали "шофьорите" на болиди се казват пилоти.
Виж целия пост
# 732
А стига, бе, коя нормална майка ще иска детето ѝ да си рискува живота по този начин? И все пак изборът на дума е убийствен.  hahaha
Виж целия пост
# 733
Цитат
винаги така си цупи устата, че се образува идеално кръгла дупка в средата на устните й - като някакъв извратен автомат за стотинки

Много уважавам чувството й за хумор Simple Smile
Виж целия пост
# 734
Цитат
въпросът  ми е някой има ли такива симптоми болки в яйчниците крастано тестовете да показват -

Крастата и тя влезе при ранните симптоми на бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия