Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога трябва да се извършват прегледи по време на бременност?
Какви са подходящите дрехи за бебета през първите месеци?
Какви са препоръките за избор на бебешко креватче?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога трябва да се извършват прегледи по време на бременност?
-
Какви са подходящите дрехи за бебета през първите месеци?
Подходящото облекло за бебета през първите месеци включва бодита с дълъг ръкав, ританки, чорапки, блуза отгоре и евентуално гащеризон. През края на май могат да се използват бодита с къс ръкав. Препоръчително облекло за бебета през първите месеци включва бодита с дълъг ръкав, ританки, чорапи, блуза отгоре и евентуално гащеризон. В края на май могат да се използват бодита с къс ръкав. За температура от 22-24°C се препоръчва леко облекло, като боди с къс ръкав и панталон, покрито с блуза с дълъг ръкав или гащеризон. За спане изберете пижама и леко одеяло. Поддържането на оптимална температура е от съществено значение за бебето.
-
Какви са препоръките за избор на бебешко креватче?
-
Какви са препоръките за закупуване на дрехи за бебета?
-
Какви дрехи са подходящи за бебета според опита на други майки?
а като дете си спомням че майка ми чак ме заведе на лекар да ми ги промият, беше си втълпила че са ми запушени и не чувам колите по улиците , да не ме блъсне някоя
и да ви кажа такива топки кал ушна изкараха оттам / извинявам се за бруталния израз/ че нищо чудно наистина да не съм чувала добре, така че за мен е безумие да не се почистват от ушната кал ушите, естествено не да бъркаш толкова надълбоко че да си увредиш тъпанчето..това си е лично мое мнение по въпроса!

По принцип съм зле със зъбите (дано бебка прилича на тати си - той не знае какво е зъболекар
) и много пъти са ме болели, но снощи ме хвана яд, че ми тормози бебката 