Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 30 578
  • 732
# 270
Добро утро и от мен. )

Аз пък със спането съм добре, но това схващане и изтръпване на ръцете ми е супер гадно. Сутрин едвам си сгъвам пръстите. (((((

При нас днес е слънчево, но подозирам, че ще си е студено. По-късно към обяд ще поизлезем с щерката да се разходим.
Виж целия пост
# 271
Гери, мерси  Hug
При нас също е слънчево и аз мисля да се поразходя днес  Flutter
Карамболче, сега на края е най-забавно явно  Mr. Green А за повръщането опитай да хапваш по- често и на малки порции.  Hug
Виж целия пост
# 272
карамболче, да не е някакъв вирус? Аз бях така преди 2 седмици. Повръщане и болки в корема. Повръщах 1 ден... около 3-4 пъти и имах жестоки болки в корема, изобщо не можех да седя. На следващия ден не съм повръщала, но пък получих разстройство. Значи, някакъв стомашно-чревен вирус има. Мъжът ми също беше го пипнал, но той не повръща, а само му се гадеше. Лошото е, че като не можем да пием никакви лекарства, много по-бавно минава.
Да ти кажа, общо се влачих 7 дни и ми мина.
Виж целия пост
# 273
Здравейте момичета  Hug

И аз не съм спала изобщо..такива болезнени киселини,гадене и аз имам болки в стомаха Sad Сега съм по-добре,макар че съм като пребита след снощното "спане".

Mirama, ти пиеш ли магнезий?Много помага за такива неща мускулни:)

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 274
Момичета, някоя знае ли какво става с valevita.bs?
Виж целия пост
# 275
desitkad ами аз гледам да хапвам начесто, ама дали са малки  Wink (а ти ни изкушавай с тези нови картинки   Stuck Out Tongue Winking Eye )
janna_pp ох знам ли и аз какви са тези вируси - сега ме болят раменете и главата.. пак ще пробвам с чай с мед пък да видим   33uu
Виж целия пост
# 276
Здравейте мами, желая ви слънчев ден!
Днес при нас е страхотно слънце   Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face дано се задържи така слънчево и приятно времето, че лично на мен ми внася много топлина и добро настроение Crazy

Тази седмица и аз ще ходя на измерване на тоновете - за първи път. Все още не сме ги мерили.
Мисля че всичко е ОК с бебата, поне така се чувствам, пък и в петък бях на преглед.
Единствено проблема с киселините и храната  Sad Sad Sad :
карамболче и аз като теб имам вече две повръщания - ужасни. Последния път, преди 2 вечери беше към 1:30 през ноща имах чувството, че ще умра. Ужасна работа  ooooh!
На следващия ден бях като парцал, а и се опитвам да не ям, почти нищо. Не знам доколко е редно, но нямам желание нищо да хапна, за да не го върна. Но то и гладен да стоиш не става, че стомашните сокове също се надигат....абе лоша рабора.
Ще стискаме зъби още малко.
Бебата и при мен си ме разтяга и изпробва здравината на корема ми. #Crazy
Особено вечер като легна - аз се намествам 100 часа и после идва нейния ред да се " намести" Joy
А това, че не мога да спа нормално - не го броя. То е едно наместване, подпиране с възглавници и тъкмо се кротна иииии се налага ставане до WCto
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
чудно просто.

Момичета, не съм изчела всички страници назад, но да питам - дали имаме инфо от някоя от родилите майчета??? Как са те и бебоците, дали са се възстановили от раждането???
п.п:извинявам се, ако вече е минала информацията
Виж целия пост
# 277
Здравейте момичета, относно киселините мога да препоръчам био анацид то е билково и е за бременни, не е много приятно, но помага. На мен ми помага то и чай от лайка. Peace
Виж целия пост
# 278
Здравейте мамчета...
Ние нямаме проблеми със съня, освен редовното пишкане  Whistling
Вчера бях на преглед уж за ехограф, но се е оказало че са ми обърнали часа с този в четвъртък, когато щях да имам някаква консултация.. Е както и да е, консултацията я направихме вчера... И така вече всяка седмица имам часове за различни прегледи, а ЖК-то ми вече ще е през 2 седмици..
Някоя мама питаше кой друг татко ще присъства на раждането - нашия... Но тук нямаме забрани за тези неща, дори може да остане да спи при нас без значение дали сме в самостоятелна стая... Винаги са с по 2 легла доколкото видях от предните ми престои там...
Да се похваля купихме всичко вече... Само днес остана да вземем повивалник и ваничка, но те са заедно, не по отделно.. И вчера си харесах една чанта за всички потребности на бебо като излизаме, та днес ще вземем и нея иии ФИНИТОО ..  Crazy Crazy
Всичко е изпрано и подредено  Simple Smile Багаж за болницата няма да оправям, защото нямаме задължения да носим нищо, после таткото ще и донесе дрешките за изписването и мои... Козметика и такива неща ни ги осигуряват от болницата, но винаги мога да си взема и аз, ако не искам техните...  Peace
Исках да попитам някой знае ли програма за телефон с таймер на контракциите... Намерих една но само онлайн в един сайт, не се сваля за телефон...  newsm78
Виж целия пост
# 279
Здравейте  preggo
ние вчера бяхме на преглед и с беба сме добре, станала е 2,320 кг., доки каза, че върви малко напред и вече се е обърнала с главата надолу, готова за изстрелване  baby_neutral
Единствено ме притеснява малко плацентата, защото вече е 2-ра степен на зрялост, а май е още рано, но да издържим поне още няколко седмици, пък тогава да видим....

Радвам се на вашите хубави новини от прегледите, на неразположените мами бързо да се оправят  Hug и да се насладим на последните дни от бременността и подготовката за бебчетата ни.
Виж целия пост
# 280
Май всички сме с киселините гадни Sad

Аз тази нощ се разминах, но се сдобих с високо кръвно защото се изнервих на разни приятелки - доброжелателки, дето са вече майки и гледат да те смажат още докато си пресен. От днес нататък преставам да общувам с негативни хора, с негативни мисли, да си ги трупат върху тях  Whistling

Та както си гледах ТВ снощи пак ми проблесна пред очите и след 5 мин видимостта беше много зле, заболя ме глава, премерихме кръвно - 135 на 80, моето принципно е 90 на 60... легнах си, но беше ужасно просто, незнам как съм заспала, пих хапчета за глава няколко пъти и така до сутринта горе долу съм по-добре... Незнам вече как ще се издържи още месец. А бебчо се разхожда цяла нощ по корема ми и допълнително ме подлуди  Tired

Виж целия пост
# 281
Явно наистина е така за болничния - вторник и четвъртък, защото днес получих пари. Аз имам ПУК код, но не мисля, че ми върши работа някаква, предвид, че аз си проверявам наличностите и в ипей, и на сайта на банката ми, така че там мога да видя директно какво имам по картата, то това ми е по-важната информация дефакто. Сайтът на НОИ единственото ново, което ми дава като инфо, е на коя дата фирмата ми е пуснала болничния.
Виж целия пост
# 282
Здравейте коремчета. Аз нощно време не мога да спя постоянно се събуждам,едни сънища, ходенето до тоалетна,но сутрин като изпратя мъжо към 7 и като му легна до 10,та някой път и 11  bowuu И при мен таткото ще присъства,но и при нас е позволено и няма нужда от чантичка(но някои неща ще си взема,че знам ли  Naughty) Много ми е отпаднало на мен , незнам при вас как е. Другата седмица съм на преглед и с нетърпение да чакам да видя размерите на малкия мъж. Hug
Виж целия пост
# 283
Здравейте момичета, относно киселините мога да препоръчам био анацид то е билково и е за бременни, не е много приятно, но помага. На мен ми помага то и чай от лайка. Peace
Да, аз също го препоръчвам. АГ-то ми беше дала мостра преди няколко месеца и останах очарована от вкус и действие. Напълно безвредно е, от органично продукти. Смучете си по едно при нужда и готово. На мен доста ми помага, а и ми харесва вкуса, защото е леко ментово такова, много приятно и след като съм си измила зъбите и съм вече в леглото, няма проблем да си изям едно Laughing За Талцид и другите знам, че също няма проблем да се приемат, но ми се струва, че и там, като и при Фервекс (затова лекарите препоръчват чист парацетамол при нужда), има и други съставки, които не ми се ще да поемам, та залагам на Bio Anacid.


Виж целия пост
# 284
Сайтът на НОИ единственото ново, което ми дава като инфо, е на коя дата фирмата ми е пуснала болничния.
М, значи няма да се разхождам за код до НОИ. Аз съм банков служител и от местоработата винаги са били коректни - и в изплащането на аванси, и на заплати, и на болнични. Перфектни и изрядни са в това отношение и нямам никакви съмнения дали и кога са ми подали болничния. И предишните ми болнични през бременността са ги подавали до 5-то число на текущия за предходния месец, на 15-то съм имала преведени пари от НОИ. Реално, наистина важното е парите да са по картата, няма смисъл да следя банката кога ми е пуснала болничния, след като така и така само това е инфото на сайта на НОИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия