Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за болница Авис Медика в Плевен?
Какви са процедурите и изследванията преди раждането и какво включват?
Какви са препоръките за подготовка за раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за болница Авис Медика в Плевен?
-
Какви са процедурите и изследванията преди раждането и какво включват?
Преди раждането бъдещите майки преминават през различни процедури и изследвания, като запис на сърдечните тонове на бебето, измерване на таза, 45-дневен болничен отпуск, вземане на влагалищни проби и други тестове за наблюдение на здравословното развитие на бебето и подготовка за раждането. Преди раждането се извършват различни тестове, като вземане на вагинален секрет, кръвни и уринарни изследвания, както и тестове за спин, сифилис и хепатит B. Освен това е необходима здравна карта, направление за хоспитализация и талонче с кръвна група и резус фактор. Преди раждането се извършват различни изследвания като кръв от вената на майката, уринарна проба, алергични тестове и други, предписани от лекар. От съществено значение е да се консултирате с вашия лекар относно изискванията на конкретната болница за раждане.
-
Какви са препоръките за подготовка за раждане?
Препоръчва се да се подготвите за раждането, като съберете необходимите документи, вземете необходимите принадлежности за болницата като тоалетни принадлежности, дрехи за бебето, лекарства и други необходими материали. Също така е важно да се консултирате с вашия лекар относно специфичните изисквания за подготовка за раждане в избраната от вас болница.
-
Кои са препоръките за избор на болница за раждане?
-
Каква е процедурата за хоспитализация и кога се издава?
За коликите и аз ще съм на Лефакс. Кофеин стана ми интересно за тази билка,ако наистина нямат колики само с 3 дни билки
заслужава си,а и няма от малки да ги тъпчем с химии.
Ако някой е пробвал бързо да се похвали
Аз лично тях харесвам повече
Казват че като порасне бебето и натежи и спи на долното ниво ставало трудно да се вади, което сигурно е фактор, но пък ако не можеш да си купиш и от двата вида
трябва да решиш какви са ти приоритетите 

за написването на няколко думи и два кода. Утре, като го занеса в болницата, ще разбера дали е ОК. Днес от работата си взех и сгрешения болничен, та утре и него ще нося за поправка.
аз тъкмо си харесах една и се роди второто бебе момченце, та се стреснах с тия цветове дето съм ги накупила :Р долу на индустриалната нищо не можах да избера..
А в Стара Загора нищо не харесах , а то не остана и място от което да купиш