Аз сега съм се заканила да си правя ореховки ама сигурно ще е другата седмица ММ като го няма



но сега си го припомням и многооо ми харесва 

напоследък особено нямам нерви да стоя и да изгледам цял филм ... не знам защо така се получава 



айде ще говоря с мъжо и ако реши ще ми дадеш телефончето му
ох ... дано все пак не се налага 




и благородно ти завиждам 

... в сила от понеделник
надявам се до лятото да стане и това
... в сила от понеделник
ще си карам с Либерото, тия Хъджиса дето ги взех хич не ми харесват и се чудя как да ги изхабя като са 104 бр.
... в сила от понеделник
ще си карам с Либерото, тия Хъджиса дето ги взех хич не ми харесват и се чудя как да ги изхабя като са 104 бр. 
Тези като бройки са по-малко, споко 
ние като гледам ще сме си отново вкъщи
гладна Препоръчани теми