
И Пламката разбрах, че доста е помогнал
Няма да ви кажа с какво, но ще споделя реакция след това
мерси 
радвам се, че разчете писанията ни 
и аз се чудя какво да правя

И в негова чест съм нападнала една тава с "негърче"....
Ама то в това време каква да я свърши човек.... По-добре да ида да почета книжка като си дремва, милинкия 

Какво ще ми препоръчате вие?
Добре си е детето, само капките витамин Д няма да ги намаляваме, предполагам защото фонтанелата му хич не се смалява. Но пък получихме направление за ортопед без да си го искам, направо докторката каза че му е време за ортопед и ми даде направлението. Дребното днес е много кисело и ми скъса нервите преди да излезем, но сега май му мина лигавщината. На обяд ми прави бойкот на пюренцето и изяде само 4 5 лъжички, май нещо не му хареса. А вчера изяде доста, единствената разлика е че вчера му поизцедих малко кърма в пюрето, а днес беше само с АМ. Ще пробвам утре ако не го иска с АМ дали ще успея да изцедя кърма малко може пък така по да му допада
Господ да пази от такива "майки"..................
.
.

Чак сега прочетох, че точно за това пюре си писала, ама така е, като пиша преди да съм прочела.
ние по-невежите попиваме всичко с интерес
Вики беше послушен на разходката 

та започнах да я слагам вместо крем за дупе...пък да видим
Препоръчани теми