Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 510
Лъки и аз и аз #2gunfire
Виж целия пост
# 511
Честит рожден ден на Поколоко!  bouquet  nbirthday
На малчо от пюренцата понякога акото му е като на барабонки, добре че не е постоянно,че тогава е за притеснение.но сега ще наблягам на по-разхлабващи неща.
Виж целия пост
# 512
Поколоко честит пожден ден, много много щастие и положителни емоции Hug
Лъки, моля ти се направи план за двойно самоубийство, че ние сме така от ... ми май от 3 месеца
Остават 40 дни до ПРОЛЕТТА
Виж целия пост
# 513
Поколоко хепи бърдей!Много да те слушат мъжете ти   bouquet
Тука има яко сняг,ама нека,то това зима ли е или кво...До пролетта има няма 40 дни.каза Зори,тъй че нека се задържи снежеца.Отивам с децата до една съседка на кафе,добре че е на 4-тия етаж Mr. Green
Виж целия пост
# 514
Отивам с децата до една съседка на кафе,добре че е на 4-тия етаж Mr. Green


Ей сега ти завидях  Crossing Arms В нашия вход само пенсии и няма с  кой едно кафе да пия  Tired
Виж целия пост
# 515
И аз се включвам към групата на самураите харакири. Нощно време спи долу-горе, обаче като се облещи от 6.30 сутринта само се яде на 1 час и хленчи после. Само го разнасям на ръце от стая в стая, за минута оставя ли го легнал, надава вой до небесата  tantrum. Къде ми изчезна послушното бебе, не знам   no Батериите ми свършиха  Rolling Eyes

Поколоко, честит рожден ден     bouquet Бъди много здрава, щастлива, обичана мама и жена! Не спирай да мечтаеш и следваш мечтите си  Hug

Зориии, с този сняг през прозореца, тези 40 дни ми изглеждат като 400  Close Айде да идва, че вкъщи вече не се трае.
Виж целия пост
# 516
Хахаха добре, че не останах да живея в София, в Пловдив сняг НЯМАААА
Марти, я сподели оная пиперливата тема, че нещо зациклихме
Виж целия пост
# 517
Привет и от мен!
Поколоко  newsm59!Желая ти много здраве,щастие и любов!
 spam2 Утре ще има протест на майките пред общините в 11,00часа. Който го интересува за подробности във фейса.
Облаче супер аватар.
Лек и спокоен ден от мен!
Виж целия пост
# 518
Поколоко,честит рожден ден!
Лъки, може да е временно,и ние имаме такива дни,но отминават
Зори,то 40 дни е един месец и малко,не остана вече.Аз през прозореца не гледам,че се депресирам Simple Smile
Рошли,много сладко бебенце,супер снимка
Нубче,мерси,но има какво да се желае,и двете с Алекс трябва да позаслабнем.не сме като теб фини мадами  Heart Eyes
Виж целия пост
# 519
А кога по принцип ще дойде времето да спат плътно вечер и после само слбедобед?  Rolling Eyes

Как да го запазя само за себе си ми кажете  Mr. Green

Скрит текст:

 tooth tooth tooth


Верно Марти ... я дай онази тема дето спомена  Mr. Green

Виж целия пост
# 520
мислех аз да започна темата,но се въздържам,че ни е обществена групата  Twisted Evil
Виж целия пост
# 521
мислех аз да започна темата,но се въздържам,че ни е обществена групата  Twisted Evil
Давай, споделяй... Малко скучно днес.
Виж целия пост
# 522
Добър ден  Hug
Днес искам да ви почерпя по случай РД-то си с торта, която взаимствах от Фейса (една от нашите мами): http://siska24.snimka.bg/children/podar-ci-za-koleda.718407.29647948
Понеже не ми дава да кача снимката тук, ви пуснах линк към снимката.
Тортата вместо банани, сложих смлени лешници и смлени какаови бисквити имай ми се получи  newsm78 Добре, че малкият спа до 11 часа, че я направих на спокойствие тая сутрин. Усмихнат и хубав ден от нас с Плами, че то след толкоз сън иска и игра детето  Mr. Green
По- късно сме на детски невролог, но ще ви пиша по- късно за това  Hug
Виж целия пост
# 523
Хахаха, май ви е скучно, а? Има време за нея, към то годинката  Laughing

Облаче, не се въздържай, хич дан ти пука, че има гости на балкона  Mr. Green

Давай те идея за интересни музикални играчки. Въртележката не е я отразява, пък и той в леглото си не стои, има само две три дрънкалки и май му е скучно. Имаме един слон, като го дръпнеш и се хили бебе, много му се кефи, ма не мога да стоя само да го дърпам.
Виж целия пост
# 524
Много е яко http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.14227
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия