Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?

(
) , защото я къпя към 19:30-20:00 и след това спи до към 02:00 (
давам витамин ц и оксилококцинум предписани от педи но няма ефект
иначе и той си има колики, които увладяваме с Колийф и Ентерокинд, нощем прави пауза от 4-5 часа, но и през другото време като цяло си спи, трудно го будя да го нахраня-почва да цвърчи в просъница, че е гладен, изплаква и заспива и ако не ми се препълваха гърдите, можеше и да го оставя без будене
( 
)... Но напоследък прави освен нощната и поне една пауза от 5 часа, все едно минаваме не на 7 а на 6 яденета постепенно... Ще говоря с педиатърката сега на месечния преглед, но те гледат нааканите и напишкани пелени, и щом всичко е наред там и в общото състояние на бебето, казват да не се "втеляваме" и да си слушаме нашата интуиция и организма на бебчето... 
Като истинска рибка, тя много обича водата, мисля, че това ще й се превърне в любимия ритуал