Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
-
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
-
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
-
Има ли налична информация за българското-американско училище "Талант" във Варна?
-
Как да кандидатствам в Софийския университет?

))) И това е всичко, което мога да кажа. Добре се държат с децата, не ги стресират явно, стараят се да извлекат най-доброто от тях.
И за да не е само запис, имам едно скромно предложение. Четейки назад ми се струва, че темата като че ли не е общо за частното образование в БГ, а по-скоро за частни училища (и то май в София). Аз търсех именно такава тема и доста се полутах, докато открия, че в тази тема се пише точно това, което ме интересува. С оглед на това, че има тема "частни детски градини и ясли" си мислех, че тук съвсем би подхождало "частни училища" (в София или БГ). Но само си разсъждавам, вие си знаете. Така или иначе се залоствам в темата.
Ако решите, изберете заглавие и ми пишете.
Знам, че това е обширно понятие, а и във всяко стадо има черни овце. Но се надявам снобарите, които изпращат децата си със златни ланци и други лъскавини поне да са малцинство. ТА имате ли впечатления от такова частно училище?