Ахтопол 2013

  • 102 588
  • 689
# 480
2 пъти се хранихме в заведението за бързо хранене към Ескада. Не ми хареса. Ще търсим друго място. Тараторът или по-точно млякото с краставица, почти вкиснал. Масите постоянно мръсни. Храната  студена  Thinking дори и в 12:30. Персоналът любезен, но и малко объркан.  
Някои от картофите от пилето с картофи бяха с обелките....
Градът ми харесва. Тихо, спокойно, не много застроено. Може и да повторим.  Simple Smile

Снимки от плажът малко по-късно.
Виж целия пост
# 481
Дайте малко снимки от този плаж,от това мръсно море да го видим.Чак толкова ли е зле?Да ви кажа,възможно е,защото на Нестинарка,където бяхме и там не беше много чиста водата,по-скоро стоеше като мътна.
Виж целия пост
# 482
Здравейте, за първи път посещавам темата. Някой ходил ли е на бунгала  "Еделвайс", защото тази година сме там, а нямам никаква представа къде точно се намират и какво представляват. Поне психически да съм подготвена какво ни чака:-)))
Виж целия пост
# 483
http://stigma.snimka.bg/travel/ahtopol-2013.764457

След разходката днес във водата видях 3-4 пластмасови чашки.
Пликчета, памперси и т.н. нямаше  Party

Виж целия пост
# 484
http://stigma.snimka.bg/travel/ahtopol-2013.764457

След разходката днес във водата видях 3-4 пластмасови чашки.
Пликчета, памперси и т.н. нямаше  Party


Да знаИш, много тЪ Убичам Hug ! Успокояваш ме Hug !
Виж целия пост
# 485
Върнахме се....

не бих казала, че там където ходехме на плаж е било супер мръсно. повечето време имаше вълни, последните два дни беше спокойно, а само в петък (последния ни ден) имаше щипалки във водата и беше мътно морето. и преди бях писала, че ходим най на север, до рекичката, преди къмпинг Делфин. на централния плаж не сме и се разхождали, не мога да кажа нищо. следобедния плаж на скалите при къщата беше екстра - обикновено морето и вълните нямаха нищо общо със същите на плажа Crazy
изглед от скалите и моите гмуркачи във водата

иначе пробвахме ресторанта на Ескада - за вечеря беше ОК, имаше интересни неща в менюто, децата харесаха пиците. за обяд - ние си харесваме стола на станцията на Електротранспорт - вкусно и с нормални цени, даже евтино.

хич не ни се тръгваше след двуседмична почивка...

Виж целия пост
# 486
Знаете ли коя се води търговската улица със сергии в Ахтопол? Преглеждам хотели за почивка и ми се иска да не сме баш на шума и тарапаната.
Виж целия пост
# 487
Някой може ли да ме ориентира-разстояние до плаж,до център абе всичко за което се сетите ще е от полза.Спряла съм се на бунгала-1-Морски бриз,2- Машпроект и преди мнооооого години съм била на 3-Електротранспорт. Сега прочетох че столовата работи на електрото но за бунгалата нищо не разбрах? Морски бриз дават оферта 19лв спане,закуска,вечеря-ама? newsm78. За Машпроект също нищо не знам, та моля помагайте.
Виж целия пост
# 488
Виждаха се хора по бунгалата на Електротранспорта, нямам идея за условия и цени.
Иначе на мен всичко ми се вижда близо в Ахтопол Crazy Колата я ползвахме за ходене на плаж, иначе - пеша или с колелетата.
Виж целия пост
# 489
Виждаха се хора по бунгалата на Електротранспорта, нямам идея за условия и цени.
Иначе на мен всичко ми се вижда близо в Ахтопол Crazy Колата я ползвахме за ходене на плаж, иначе - пеша или с колелетата.
Благодаря и това ми е от полза  bouquet
Виж целия пост
# 490
http://stigma.snimka.bg/travel/ahtopol-2013.764457
След разходката днес във водата видях 3-4 пластмасови чашки.
Пликчета, памперси и т.н. нямаше  Party

Това са снимки от най-каменистата част на плажа. Когато има мърсотия, течението я закарва точно там.

Някой може ли да ме ориентира-разстояние до плаж,до център абе всичко за което се сетите ще е от полза.Спряла съм се на бунгала-1-Морски бриз,2- Машпроект и преди мнооооого години съм била на 3-Електротранспорт. Сега прочетох че столовата работи на електрото но за бунгалата нищо не разбрах? Морски бриз дават оферта 19лв спане,закуска,вечеря-ама? newsm78. За Машпроект също нищо не знам, та моля помагайте.
Морски бриз са по-близо до плажа и по-далеч от града. Машпроект ето къде се намират. Начертала съм пътечката до плажа и мястото, където ние ходим.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 491
http://stigma.snimka.bg/travel/ahtopol-2013.764457
След разходката днес във водата видях 3-4 пластмасови чашки.
Пликчета, памперси и т.н. нямаше  Party

Това са снимки от най-каменистата част на плажа. Когато има мърсотия, течението я закарва точно там.

Някой може ли да ме ориентира-разстояние до плаж,до център абе всичко за което се сетите ще е от полза.Спряла съм се на бунгала-1-Морски бриз,2- Машпроект и преди мнооооого години съм била на 3-Електротранспорт. Сега прочетох че столовата работи на електрото но за бунгалата нищо не разбрах? Морски бриз дават оферта 19лв спане,закуска,вечеря-ама? newsm78. За Машпроект също нищо не знам, та моля помагайте.
Морски бриз са по-близо до плажа и по-далеч от града. Машпроект ето къде се намират. Начертала съм пътечката до плажа и мястото, където ние ходим.
Скрит текст:
Благодаря и на теб, сега вече съм горе-долу наясно   bouquet Тези Машпроект май са близо до Електрото?Или бъркам
Виж целия пост
# 492
Да, близо са.
То там като цяло са къси разстояния.
Виж целия пост
# 493
По снимките се вижда,че не е толкова мръсно морето,в смисъл няма мътилка,плаващи боклуци.Защото преди години съм виждала и превръзки,тампони.... Sick,не в Ахтопол де,на друго място.
Виж целия пост
# 494
http://stigma.snimka.bg/travel/ahtopol-2013.764457
След разходката днес във водата видях 3-4 пластмасови чашки.
Пликчета, памперси и т.н. нямаше  Party

Това са снимки от най-каменистата част на плажа. Когато има мърсотия, течението я закарва точно там.


Веси права си  Peace
днес ходихме и от другата страна на плажа. Там е страхотно  Laughing
Водата е бистра, чиста има вълнички само един минус има, че е далече и доста походихме. По-добре с кола да се ходи там. На карата ми излиза, че е на около 2 км от квартирата ни  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия