Ще имам близнаци! Тема с продължение....26!

  • 36 575
  • 758
# 105
Благодаря ти.Да аз имам проблеми със стомаха и затова пия в момента квамател даден ми от гастроентеролог и деган против повръщане и внимавам какво ям.Имам подуване на стомаха но вече свикнах с това.Би ли ми казала как се пият тези продукти. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 106
Прополис се пие по 30 капки, разтворен в чаша вода, 30 минути преди ядене, 3 пъти дневно. Помага при всички заболявания на стомашно-чревния тракт - гастрит, колит, язва, киселини и т.н. Не знам в кой град живееш, но навсякъде в по-големите градове в пчеларските магазини се продава и ще ти обяснят как да си го направиш, а може и да имат приготвен. Цветният прашец е много полезен за регулиране нивата на хормоните. 100 гр се разтварят в един буркан мед, след около 10 дни е готов за консумация. По една чаена лъжичка на ден е дозата за профилактика. Ако имаш някакъв по-сериозен проблем, можеш да увеличиш дозата, но това мисля, че ще ти е достатъчно. Ето тук има рецепта за приготвяна на прополис и цветен прашец:
http://abiconic.dir.bg/bees/propolis.htm
http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm
Ако имаш нужда от още информация, не се притеснявай да питаш Wink
Виж целия пост
# 107
Здравейте дами , днес влязох в 34 седмица, бях и на тонове , тоя път малчовците мируваха казаха ми че всичко е добре Simple Smile Сега в Четвъртък, Доплера дано да мине добре Praynig
glezotiika_1 Тахан с мед ти препоръчвам, аз до 6-7 месец всеки ден по една лъжица взимах.Нито киселини , нито съм повръщала и голямо ядене. После понеже бая килограми качих го спрях.Относно дозировката на око го правех става като много гъста каша, която от седеното допълнително се втвърдява.
Виж целия пост
# 108
Да ви се похваля. Аз снощи големи болки имах. Стегнах си багажа и отидох на преглед newsm78Оказа се, че моите моми се вразумили и се обърнали заедно главично  hahaha
Голяма коалиция още от сега  Heart Eyes Дано така да си останат до края  Hug
Виж целия пост
# 109
Еее, Нана, браво на девойките!!  Party

Грималкин, и ти май вече си на сигурно!

Аз като гледам, няма да имам проблем с качването, а с умората. Вчера и днес изпратих малките на градина с баща им, и след това директно обратно в леглото и спах до обяд  Crazy. Само че за съжаление няма как да стане, тия два дни бяха изключение, от утре дългът пак зове  Confused.
Виж целия пост
# 110
Нана пожелавам ти така да си останат до края момите, а това с коалицията ми е много познато  Laughing и моите като почнат да ме ритат, сякаш са се наговорили, първо едната, после другата, като се опъват го правят едновременно и коремът ми хем на ляво, хем на дясно  hahaha
Виж целия пост
# 111
Честито обръшане:) аз тъп въпрос пак да задам,ама те като се обърнат,боли,така ли...Simple Smile щото про мен днес едната направи нещо странно-все едно главата и застан на пъпа ми,а краката на кръста чи отстрани-такава болка изпитах,че не можах да мръдна известно време-то ми е рано за обръщаме,ама...си помислих да не е това newsm78
Виж целия пост
# 112
Kanari1305 , не е задължително да боли когато се обръщат, но със сигурност някое и друго странно усещане ще се появи от голямото местене.  Crazy Аз също се бях уплашила, когато моите девойки се обърнаха с главичките надолу, защото изведнъж започнах да усещам тежест ниско в корема.

Нана, браво на момичетата!  Hug

tralala81, имам спомени за теб и от други темички, радвам се че се присъединяваш тук  Hug Лека бременност до края!   bouquet

kamito24 , стискам палци малките ти душички да останат още дълго на топличко в коремчето!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 113
Много ти благодаря ДИДЖИ ще си го купя.Аз имам проблеми със стомаха имам рефлукс 2 ст и най вероятно и някой гастрит съм направила и понеже съм инвитро заченала при толкова много хормони и лекарства няма как да не ми се отрази на стомаха.
Виж целия пост
# 114
Фата, тепърва ще се засичаме по форумите  Laughing Peace. Гледам, че вие имате дълъг близнашко-кърмачески опит, а пък аз, макар и да съм кърмила в тандем, все пак предусещам, че няма да мина без въпроси  Whistling. Аз дори и тандема го отпочнах реално като поотрасна бебето, може би на 3-4 месеца, дотогава предпочитах да ги кърмя поотделно и не съумявах нешо да ги съчетая.

На Камито стискаме палци да се позаседят още някоя седмица малките човечета!

Виж целия пост
# 115
Аз се събудих от пронизваща болка, която ми изглеждаше повече от разтягане да е, ама доста се изплаших и си помислих, че ще раждам Blush
И сега си стоят с главите надолу, дали ще издържа още 6-7 седмици  Whistling Praynig
Иначе си вървят големички, ама много се моля да издържа до края на 37 г.с., че няма при кой да раждам преди това ooooh!
Виж целия пост
# 116
Фата, тепърва ще се засичаме по форумите  Laughing Peace. Гледам, че вие имате дълъг близнашко-кърмачески опит, а пък аз, макар и да съм кърмила в тандем, все пак предусещам, че няма да мина без въпроси  Whistling. Аз дори и тандема го отпочнах реално като поотрасна бебето, може би на 3-4 месеца, дотогава предпочитах да ги кърмя поотделно и не съумявах нешо да ги съчетая.

На Камито стискаме палци да се позаседят още някоя седмица малките човечета!


Стискам момичета,не ставам от леглото освен ако ходя до тоалетна и банята.на 4 март съм при доки,дано устискам защото искам и повече и повече,винаги си поставям високи цели,щом е за беболинките винаги. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 117
знам ли и аз кое къде е вече... newsm78

Ей това ми е станало личен девиз, откакто Канари го закова  Laughing. Може да съм в ранна седмица, ама е трета бременност в рамките на 4 години и половина, тъй че са се поразместили вече вътрешностите, де стомах, де пикочен мехур, де близнаци... Ако ви кажа, че ми се случва да не мога да се изпишкам, защото не знам кое било застанало пред пикочния мехур, не знам дали ще повярвате, във всеки случай гинеколожката ми леко оздачена остана в първия момент  Mr. Green.
Дано бебетата се оправят в тая бъркотия накъде е изходът (като му дойде времето) Whistling Laughing.
Виж целия пост
# 118
знам ли и аз кое къде е вече... newsm78

Ей това ми е станало личен девиз, откакто Канари го закова  Laughing. Може да съм в ранна седмица, ама е трета бременност в рамките на 4 години и половина, тъй че са се поразместили вече вътрешностите, де стомах, де пикочен мехур, де близнаци... Ако ви кажа, че ми се случва да не мога да се изпишкам, защото не знам кое било застанало пред пикочния мехур, не знам дали ще повярвате, във всеки случай гинеколожката ми леко оздачена остана в първия момент  Mr. Green.
Дано бебетата се оправят в тая бъркотия накъде е изходът (като му дойде времето) Whistling Laughing.

hahaha hahaha hahaha уби ме направо
Виж целия пост
# 119
Хаха,tralala, ми за мен е така,ама то с твоя богат опит,всичко сигурно ти се е обърнало,но пък сигурно разпознаваш знаците безпроблемно Grinning
Нищо,колкото повече,толкова по -весело,много ти се радвам:)) пък те път ще намерят, интуицията за живот е най-голямата сила:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия