верно, страшен вятър е задухал навън, къде ни отиде слънчицето и пролетта мама Р благодарим за кафенце
верно, страшен вятър е задухал навън, къде ни отиде слънчицето и пролетта
нищо, че ми е противопоказно
, четох че се очаква най-топлото лято 
и аз за малко Веси
махнах короната
Мари 60
. С разлика от половин час изпратих милото и посрещнах майка ми. Беше един луд, луд ден...
. С разлика от половин час изпратих милото и посрещнах майка ми. Беше един луд, луд ден...
За колко време замина милото ти? Аз все още се опитвам да свикна и да асимилирам, тази идея за такъв тип принудителна раздяла 
, а тук при нас големи тържества и кушии стават.


и лек рейс на момчето ти.
Лека вечер принцеси.
Днес денят също е обещаващ, поне няма вятър, а и слънцето е налице
Препоръчани теми