Режимът на д-р Папе - или "Да отслабнем докато спим" - 4 част

  • 121 166
  • 588
# 225
Привет момичета  Hug Hug
Отчет за днес :кг. няма да отчитам днес , защото вчера в 2ч. през ноща ядох чипс половин пакет + 3  бисквити и днес естествено кантара е в повече ....
Сантиметри : Х -105 см. или -7 см. ; Т-80 см. или - 9см. ; Г - 105см. или -2см. ; Б - 65 см . не съм мръднала ... Това са резултати от 19/09/2014 Г. и около -2 кг
Чакам ви на отчет  Simple Smile

П.С. Наказах се със 1ч. и половина колело Simple Smile)) утре ще видим какво ще каже кантара !
Виж целия пост
# 226
Добро утро и честит празник!Както обещах,от днес вече съм на линия Heart EyesИмам да преборвам 5кг. Mr. GreenПожелавам успех ,както на мен,така и на всички,спазващи режима Heart Eyes
Вече закусих в 7ч.-1преп. ф-я Бонус с 1 домат;1 преп.ф-я Бонус с мед и тахан(1суп.лъж. мед,1суп.лъж.тахан)
Виж целия пост
# 227
Reni Bancheva привет  Hug
Успех и на теб ! Те последните 5 кг . са най трудните ..Аз имам поне 15 кг . за сваляне ... Но съм решила дори да не мога да спазвам вечерята по някой път ще се опитам да се храня така , защото ми се струва доста балансирано ...
Закуска : Хляб с масло и сладко и кафе с малко мляко ( купих си сметана , ще ползвам нея за закуска )
Обяд : Риба с лека панировка , домат , панирани сиренца , киноа , кафе със сметана + 4 бисквити
Вечеря : или салата или печени на фурна патладжани и чушки със магданоз и чесън , месо

Честит празник на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Да се доотчета за днес:О-скумрия на скара 2бр.,1домат;В-1 малка паничка крем супа от броколи и патешко,1 голяма порция гювеч с пилешко(без картофи)До утре Папески Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
Привет момичета. Аз си карам по режима. Петък не съм се теглила, защото четвъртък се изтеглих и отчетох минус. Днес хапнах обяда много късно та съм решила да не вечерям. Приятна събота и неделя.
Виж целия пост
# 230
Здравейте,  Hug
от утре и аз ще съм измежду редиците. По време на бременността напълнях с 28 кг, сега ми остава смъкна около 5-6 кг.
Този начин на хранене е много разпространен в Германия и така като се похапва от всичко всеки ден, избрах него.

Успех на всички. Начални килограми 59- цел. 54 кг.  Crazy
Виж целия пост
# 231
Добро утро!
Gasiga ,добре си дошла!
За днес-З-3 преп.ф-ии Бонус,1суп.лъж. тахан,1суп.лъж. мед
            О-гювеч с пилешко(без к-фите)2 кебапчета
            В-гювеч с пилешко(без к-фите)3наденички на скара
Днес -0.400кг. GrinningГрамче по грамче=килограмче Laughing
Приятен и отслабващ ден!  
Виж целия пост
# 232
Добро утро,
искам да ви попитам дали мога на вечеря да хапвам смесено, например сирене със шунка?  Thinking

хубав ден
Виж целия пост
# 233
Привет момичета  Simple Smile
Закуска късна : франзела с масло и сладко , кафе +малко мляко , две бисквитки
Обяд : патладжан със чушка и чесън , огретен от тиквички , хляб малко , две парченца колбас , кола лайт , кафе със сметана ,две бисквитки , малко сушен ананас - голям апетит  Laughing
Вечеря : незнам още
Gasiga до колкото четох може да смесваш , но трябва да внимаваш с мазнините не повече от 20 гр. на ядене ...  Thinking Така като гледам какво съм изяла на обяд май съм ги надвишила мазнините ...
Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 234

А дали приемате нови членове  Flutter

След бременност и кърмене имам едни 15 кг, които трябва да сваля. Тъй като съм и наградена с Хашимото и каквото и да пробвам е просто отчайващо. Не трябва да гладувам и за това и тази диета ми се вижда подходяща. Не трябва да ям много глутен и други неща, та ще видя как да комбинирам. Ще се радвам да ме напътствате и съветвате ако греша.
ИТМ - 30  Blush леле ужас, чак ме е срам да го напиша, а и така трябва...
ден 1:
З- малка питка от лимец с около 30 гр. сирене
За О. планирам пълнени чушки,
В. Салата айсберг с репички и риба тон..
Ако всичко е наред ще се наградя с чашка червено вино (полезно е за раздвижване на метаболизма при Хашимото)
Виж целия пост
# 235
rainy...   welcome welcome welcome welcome Приятно слабеене с нас и да се отчиташ редовно.
Не смятам, че това сирене е позволено за закуска  newsm78 newsm78 newsm78 сиренето е за вечерната салатка ако не се бъркам.
Резюме:

Всичко, което е добре да знаете за закуската

След ставане са предвидени само въглехидрати

Белтъчините са забранени – рохко сварени яйца, мляко и млечни продукти, сирене и деликатеси от месо.

Разрешени са всички напитки, но не и млякото и млечните продукти. Ако сте свикнали да пиете сутрешното си кафе с мляко, ограничете се с 1 ч.л. на чаша или го заменете със сметана. За разнообразие опитайте чай.
Виж целия пост
# 236
Привет Simple Smile Привет на всички дами  Simple Smile
Закуска : кафе +сметана +4 бисквити
Обяд: ориз с грах +риба +чери домати +кафе със сметана + 3 сушени сливи
Вечеря: Зелена салата +чери домати + орехи +скариди +зехтин и балсамов оцет

Хубава вечер на всички и спете много дълбоко , че утре да сме олекнали с някое грамче  smile3524
Виж целия пост
# 237
Аз съм си режимна. Днеска сутринта станах и се чуствам доста лека.
За закуска 2 черни филийки хляб вита+масло+мед
за обяд Мусака+ печена тиква
за вечеря зелена салата+ риба тон или домати и краставици и сирене.
Успешен ден момичета и вечерите да не прегрешавате, че петък ще видим кой какво е направил през седмицата.
Виж целия пост
# 238

Благодаря Мими...Наистина май не може изобщо сирене, то аз съвсем малко, ама няма вече.

Днес пропуснах закуската, че изобщо не бях гладна и не можах да се насиля...
Изпих само малка чашка фреш от портокал, та го броя...
О: Пилешко бутче с гаднитура пюре от пащърнак и морков + айран + половин малка бъгета.
В. Пилешко бутче с шопска салата и награда чаша червено вино.

Аз съм напълно наясно, че с тази диета няма да отслабна рязко, но честно казано точно това ми е целта- по 3-4 кг на месец максимум..
Виж целия пост
# 239
rainy... и мен това ми е целта. Не ща рязко. Писна ми от резки диети, глад, ограничения и после ела ме виж като звер се нахвърлям на храната и немога да се наситя. Сладко солено, сладко солено докато припадна и немога да дишам от ядене. Сега я карам по спокойно а и ако на обяд хапна по късно и по обилно /дори и без хляб и сладко / за вечеря хич не ми се яде. Петък ще се тегля поне да знам на седмица дали свалям нещо или на две седмици. Приятна вечер на всички момичета и да спите сладко за да слабеете.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия