Links: забавни снимки, идиотски клипчета и други простотийки

  • 511 983
  • 3 601
# 3 525
То ако за всеки пост с грешка от бързането във форума се поства в тази тема щяхме да сме на милион осемстотин петдесет и девета страница. Като почти всяко трето щеше да е мое "творение"  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 526
  Не мила Дорис , като трябва да обясниш смешка и вече не е смешно Mr. Green
Погледни болднатото в червено !
Имам приятели пловдивчани , така казват на буквата Е > И , повечето не го изписват , а е само говорно , но имам и 2 ма винаги, вместо "е" пишат "и" Wink

Скрит текст:
"Пловдивчани се запознават:
Приятно ми е Илена ...а ние сме с еднаква буква Имил"
Виж целия пост
# 3 527




Виж целия пост
# 3 528
Виж целия пост
# 3 529
Пазарувахте ли в черния петък?

">#t=52[/video]
Виж целия пост
# 3 530
Пазарувахте ли в черния петък?

">#t=52[/video]

Ужас. Откачени хора. Хич не е смешно.

----
Скрит текст:


Виж целия пост
# 3 531


https://www.facebook.com/Ridichetipassaaaaaa/videos/10153716469262427/?fref=nf

Pinko, може би е диалект от селата около Пловдив. Аз съм от Пловдив, но откровено казано за първи път чувам/чета, че в Пловдив вместо "е" се произнася "и".
Виж целия пост
# 3 532
Пазарувахте ли в черния петък?

">#t=52[/video]

 Shocked Sad Confused Confused Confused

когато приятелката ти е ядосана Mr. Green

Виж целия пост
# 3 533


Виж целия пост
# 3 534
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 535
Виж целия пост
# 3 536




 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3 537
Виж целия пост
# 3 538
Виж целия пост
# 3 539
Не знам защо, обаче това винаги ме разсмива:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия