Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 974
  • 750
# 390
По молба на ТиаРа копирам от фейсбук. )))))

АЙДЕ И АЗ НА ОТЧЕТ...На най-хубавата дата 17.02.се роди и моя малък мъж-3кг,50см.Много набързо Simple Smile Бях на годеж и в 22ч. буквално се излях Simple Smile нз дали чая или арниката,но в 23ч. бях в болницатаи в 2 бях родила ...Много съм щастлива момичета,моя ред мина :* Обичам ви всичките!
И да не забравя,много съм доволна от Аго Стз -бях без уговорка..Не мога да влезна във форума,копнете ми поста :*

Страхотна новина, честито да и е. ) Датата наистина е прекрасна, днес моя баща също има РД. )))))


Виж целия пост
# 391
Ех че хубави новиниииии,да растат много здрави и двата бебока и много да радват мама и тати Simple Smile
Виж целия пост
# 392
 newsm30  честито
Виж целия пост
# 393
Честито и на Тиара, прекрасна новина да е живо и здраво и нейното бебче и много да радва мама и тати
Виж целия пост
# 394
Честити бебчета на Тиара и Водна лилия!Живи,здрави и много спокойни!Бързо възтановяване!  Hug
Ейййй бебевалежа започна   bouquet
Аника77 браво,бебка вече е в норми,може да отпуснеш кълки  Laughing и на мен ми дадоха документите,на 22.02 от 12ч съм ако не родя до тогава,хееххееее,или ще се видим в родилно  Hug
Виж целия пост
# 395
Добро утро коремчета  Hug
Тиара тъкмо ти четях поста и изведнъж разбирам че си родила  HugЧестито да ти е бебенцето.Много да ви радва и слуша.ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не се засякохме в болницата  LaughingСкорошно изписване и да разкажеш как е минало раждането и кой те е израждал....
Виж целия пост
# 396
Честито на Тиара и WATERLILIA  и от мен! Да са им живи и здрави бебоците!
Лелеее до вчера си говорихме с Тиара че сме с едни и същи мерки на бебетата и се очаквали големи бебета, а тя взе че роди   Shocked 
Тази Арника и аз ще си я купя утре! Приятна неделя  Hug
Виж целия пост
# 397
Честито на новите мами waterlilia и Тиара, да са им живи и здрави бебчетата, много радости да им носят и бързо възстановяване  newsm30
Хайдеее, бебевалежа започна   ylinfant
Виж целия пост
# 398
Честито на Тиара и Водна лилия!

Ето че се започна лека полека. Вече всеки ден може да очакваме бебчета. Това е страхотно!

Карамболче, оплаквай се! Човек има нужда да си излее душата, още повче че така или иначе го мислиш. Дори и да си мълчиш, пак ще се тревожиш. Така че пиши си тук, на мен не ми пречиш. И аз съм така -  все си мрънкам напоследък Grinning
Виж целия пост
# 399
Честито на waterlilia и ТиаРа! Живи и здрави да са децата им, а на тях - скорошно възстановяване!
Относно смяната на пелените: не мисля да ползвам пудра изобщо. Миенето на дупето е задължително, според мен, после мисля да се слага крем против подсичане и това е.
Виж целия пост
# 400
Аз да се оплача, че вече направо ще се побъркам.
Утре мисля да ходя за направление, или направо на частно.
Ръката ми дясната е супер зле, по цял ден ми е изтръпнала а нощно време е някакъв ужас. Явно се притискат някакви нерви, защото тази нощ от сгънато положение почти не можех да си изправя пръстите. Буквално изхвръкваха нагоре, усещах как някаква жила се е притиснала ли, де да знам и аз какво. Чак толкоз нормално не ми се струва вече тая работа.

За миенето на дупе, само при напишкано дупе не виждам нужда да се мие по 10пъти на ден. И все пак, зависи на колко често решавате да сменяте пелените. )
Пудрата също ми е ненужна, аз ползвах само крем против подсичане.
Виж целия пост
# 401
Честити бебчета на  waterlilia и Тиара, да растат здрави, умни и с късмет. Бързо възтановяване на мамите и чакаме да разказват  Grinning

Арниката май е много добро нещо и аз се навих да я почна, както се казва няма да навреди. Вчера бяхме на тонове в Шейново, бебчо е ок. но ме посъветваха да уговоря банка кръв от кръвния център заради ниския хемоглобин и таласемията. не ми се искаше да ми преливат ама ако няма избор... по-добре така... хубав ден  Wink
Виж целия пост
# 402
Честити юначета на новите мами  Heart Eyes ! Да са здрави, спокойни  и усмихнати бебенца, и в скоро време да си се гушкат вкъщи   bouquet
Тиара звучи много свежо, дай боже всеки леко и бързо, безпроблемно раждане  Hug  Grinning
Виж целия пост
# 403
Аз ползвам само крем от арника за кръста, но той може да се ползва при всяко положение. Не знам дали не е късно да започна и перорален прием на Арника... Бях чела някъде "за" и "против" чая от малинови листа, арника и т.н., та затова не се организирах по-рано.
Може пък и аз да приемам там, докато бебето не реши да излиза.
Виж целия пост
# 404
Mirama, на мен лявата ръка ми изтръпва от 2 месеца. Понякога е непоносимо, изобщо не си усещам пръстите, а ми се случва да се будя от това. Много е неприятно. Няколко пъти казах на доки, той ми изписва Б комплекс, пих ги известно време - резултат никакъв, после мислеше да ме праща на невролог, но после реши, че като родя ще се оправя и просто трябва да имам търпение.
На Тиара честито бебче, аз даже вчера като четох постовете и си викам ей супер, някой ще ходи на годеж и днес хоп - бебо на бял свят. Чудна новина Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия