Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 972
  • 750
# 435
А някаква съществена разлика между олио и лосион за тяло има ли или е просто според предпочитанията на родителите?
Виж целия пост
# 436
А някаква съществена разлика между олио и лосион за тяло има ли или е просто според предпочитанията на родителите?

Разлика си има и то не малка.
Олиото не овлажнява особено кожата, но пък я омазнява изключително много и запушва порите. За пролетно-лятно бебе изобщо не е препоръчително.
Млякото овлажнява, бързо попива и не оставя следи. И е доста по-добро, поне според мен.
Олио не бих ползвала и за себе си, макар да съм пробвала. Със суха и чувствителна кожа съм и не ми се отразява никак добре, така че не бих го купила и за бебе.
Виж целия пост
# 437
Ехаааааа,цял ден днес скитане   и ето какви новини прочетох  bouquet
Тиара,Водна лилия,така се зарадвах,да са ви живи и здрави бебоците,а на вас бързо възстановяване  bouquet Ех,че хубави новиниииии Hug
Виж целия пост
# 438
Честито на мама Тиара и тук! Да са живи и здрави и скоро да се приберат вкъщи.  Hug
mam_Mimka, и аз ще вляза в 9-тия месец на 19.02, и моя корем е паднал от 5 дни някъде. В началото се шашнах, но после прочетох, че това може да се случи и няколко седмици преди термин, т.е. може да си дочакаме термина  Simple Smile
janna_pp, аз лично не бих се спряла на чужда банка, защото времето, за което превозват материала си е значително, а клетките губят жизненост, т.е. намалява им годността. Също е възможно минаването през разни скенери, които могат допълнително да ги увредят. Това си е мое мнение, не искам изобщо да те ангажирам с него, но Крио Сейф са ми много надути. Била съм няколко пъти на лекции, където са си презентирали услугите и само изтъкват колко са големи, как всички известни личности, депутите и не знам си още какви ги били избрали. Доста се рових и накрая с мъжа ми избрахме българска банка, няма да я споменавам, за да не звучи като реклама. Също на сайта на Крио Сейф не открих договор и анекси, което за мен е много важно да прочета предварително.
Ние днес голяма работа свършихме, разместихме мебелите, сглобихме скрина и бебешката кошара. Толкова красиво стана всичко, че нямам търпение вече бебка да се появява  Simple Smile
Лека нощ мамчета! Дано хубавите новини продължат!
Виж целия пост
# 439
Честити бебчета, да са здрави и да растат сред много любов   bouquet Кога ли и аз ще се разпиша наближи си вече Simple Smile И ние днес размествахме мебелите, което на мен ми костваше мн нерви докато се разберем как точно да бъде., но се справихме де. Изобщо някаква сила ми дойде и мен пък на пренареждане и чистене ме изби . Лека и спокойна нощ!
Виж целия пост
# 440
 Ехаааааа, че хубави новини! Да са живи и здрави новите бебоци!
Виж целия пост
# 441
Добро утро на всички ! Simple Smile

Честити бебчета на Тиара и Waterlily-  да са ви живи и здрави малките човечета!   Hug

Много сте изписали през почивните дни-отивам да ви изчета, че нямах време....

Мамчета присъединявам се и аз към тези от вас които не могат да спят вече от болки в кръста и бъбреците-аз дето се радвах винаги на бързо заспиване и нищо не можеше да ми попречи на това-нощес се въртях, разхождах и бодувах.....   Sad Вече станах и съм ОК-извода е НИКАКВО ЛЯГАНЕ  Laughing

Хайде, хубава, топла и усмихната седмица изпълнена само с хубави емоции и новини!!! 

newsm44 - малко остана
Виж целия пост
# 442
  food010 kaffeetrmker_2  food010 kaffeetrmker_2  food010
Виж целия пост
# 443
Добро утро и от мен  Hug
Вече да чакаме всеки ден нов бебок  Grinning
Водна лилия, Честита рожба   bouquet Бързо да се приберете у дома  Hug
Тиарка, браво на теб  Mr. Green Само преди няколко дни се страхуваше да раждаш  Laughing Честита първородна рожба, бъдете здрави и много щастливи   bouquet  Hug
Най-накрая и аз съм на преглед утре и си взимам 45-дневния  Party
Хубав ден и без никакви болежки  Hug
Виж целия пост
# 444
Добро утро от мен Simple Smile
Аз да ви се оплача вече съм в 38-ма ГС и с двата крака, а бебо си кротува на високо и толкова ми тежи, че само търся някакви признаци на приближаващо раждане, но уви Sad
Нито имам контракции, нито ми се е смъкнал корема, малко позасилен секрет...но аз си го имам през цялата бременност. Имах усещането, че ще се роди малко по-рано, но явно ще си чака до термин, че  ако не и отгоре. Сори, че се оплаквам, но вие само ще разберете как се чувствам.
Поздрави и усмихнат ден Hug
Виж целия пост
# 445
Честити бебенца на Тиара и Waterlily  Hug  да бъдат живи и здрави и радост за мама и татко !

Моя корем също се е смъкнал от няколко дни и то доста очебийно  Rolling Eyes ,но поне оттогава нямам киселини .В сряда съм на ЖК ,когато ще ме преглеждат и гинекологично и вече нямам търпение да чуя новини.Иначе и аз от две седмици като съм зачистила и забърсала ами то после не мога да седна от болки в кръста, а да не ви казвам колко перални минах и колко още ми остават.
За олиото и млякото доколкото си спомням от предния път разликата беше ,че олиото е за предпочитане за по зимните месеци ,защото загрява кожата ,а млякото си е за лятото.
Хайде лек ден от мен и ще чакаме следващите сладури  Hug
Виж целия пост
# 446
Благодаря за отзивите за количката,явно чиполино не са добри,само отрицателни коментари за тях Simple Smile
Виж целия пост
# 447
Здравейте мами  Simple Smile petu6ka5 и аз се събудих точно с тези мисли в главата и исках да питам и вас. до термина ми остават 2 седмици, а коремът ми не се е смъкнал и бебчо е така активен както преди. по книгите пише, че коремът се смъква около две седмици преди събитието и мъникът трябва почти да спре да се движи. но при мен няма такова нещо. това означава ли, че ще пренося или може да тръгне надолу и по-късно? не ми се ще да ми предизвикват раждането  Sad
Виж целия пост
# 448
Леле, Тиара, роди ли се бебче? Да сте живи и здрави и двамата и цялото семейство, ви пожелавам. Разказвай, как беше, ти доста се притесняваше.....
Честито и на waterlilly!
Виж целия пост
# 449
Добро утро kaffeetrmker_2  Няма с какво да се похваля,но да се оплача и аз.Вчера ми се поду венеца и добре,че зъболекъря ме извика веднага,та упаойка и кюртаж Sad Оказа се,че има киста.Дано не се възпалява пак докато родя и след това ще лекваме.Вече нямам търпение да излиза бебчо   babyuu
Усмихнат ден на всички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия