Всичко за Всички марки гел лакове - 2

  • 144 298
  • 748
# 255
ами аз понеже прочетох че някой е пекъл ГР на 9W е реших че тези ще станат....
Ама изглежда има разлика от 9W- ЛЕД и 9W- UV
За лаковете- ще те послушам и ще отида да си взема от тези на ГР като начало да пробвам- от къде да си ги купя,че проверих на два техни щанда в Мола ама няма...
но тази лампа е ОК нали
http://prodavalnik.com/100-nova-36-vata-220-volta-furna--lampa-z … -uv-lak-i25100985
или по добре да взема тази
http://prodavalnik.com/led-uv-lampa-3-w-i25098293
Виж целия пост
# 256
ами аз понеже прочетох че някой е пекъл ГР на 9W е реших че тези ще станат....
Ама изглежда има разлика от 9W- ЛЕД и 9W- UV
За лаковете- ще те послушам и ще отида да си взема от тези на ГР като начало да пробвам- от къде да си ги купя,че проверих на два техни щанда в Мола ама няма...
но тази лампа е ОК нали
http://prodavalnik.com/100-nova-36-vata-220-volta-furna--lampa-z … -uv-lak-i25100985
или по добре да взема тази
http://prodavalnik.com/led-uv-lampa-3-w-i25098293


От Гел лаковете на Golden Rose има на щанда им в The Mall, срещу Calliope, но не са изложени, трябва да попиташ. Поне преди 2 седмици имаха.

На UV лампата минусът и е, че в даден момент ще трябва да и сменяш крушките, LED технологията е с доста по-дълъг живот, някое от момичетата с UV да каже какъв им е живота.
За сметка на това пък, плюсът е , че 100% ще ти изпича Shellac-a Simple Smile
Виж целия пост
# 257
UV лаковете на Голден роуз се изпичат идеално на UV лампа 36W. Моята е такава и я ползвам повече от 5 години без да съм сменяла крушки ( а не я купух нова, но си я ползвам само вкъщи). Показвам ГР- N 06 на 2 седмици- освен, че са ми пораснали малко ноктите, лака не е мръднал. ( Кожите не гледайте Whistling)
Скрит текст:

Онзи ден от The Mall  си купих и цвят 01-  светъл нюд и мисля да се пробвам с френски.
Ето ги цветовете:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 258
Дойде ми Гелиша и съм безкрааайно доволна Grinning Цветът е Showstopping и много прилича на един цвят обикновен лак на Шанел, който имам и съм ползвала ужасно много. Та си го харесвам и виках даже, че мога сигурно само с него да ходя, но ще е добре да си взема и нещо друго все пак Simple Smile

И тъкмо сега влизам във фб и гледам, че Nail Harmony Bulgaria са пуснали това: Очаквайте до седмица - над 50 цвята в малки, 9 милилитрови опаковки. Gelish Mini вече и в България


Много ме зарадва това, понеже малките опаковки ме се струват много по-практични и удобни за вкъщи. Само се надявам да са всички цветове.
Виж целия пост
# 259
За съжаление малките опаковки в България сигурно ще са на по-висока цена отколкото големите в ebay... А писали ли са дали ще ги продават на краен потребител?
Виж целия пост
# 260
Не, нищо не пише. Но аз не съм мислила да ги купувам от България малките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 261
To малки Gelish има от доста време, но в еbay трудно се срещат, май за САЩ ексклузивния представител за Gelish Mini e Sally's Beauty, аз имам 2 минита от аукцион на частно лице.
Виж целия пост
# 262
Ясно, не знаех. Аз сега за първи път ги видях изобщо. Ще видим тогава, ще се поразтърся. Сега видях, че имат сайт - http://www.gelishminis.com/
Но аз така или иначе искам следващия ми цвят да е розово и след като прегледах повечето розови на Гелиш не си харесах нищо и се спрях на два от серията им с рак на гърдата. А тях определено ги няма малки.
Виж целия пост
# 263
Моята 36-ватова УВ лампа за около 6 месеца изгоря едната от 4-те крушки, пекох се на 3 около 1 месец, после изгоря още една и се пекох на 2 крушки 1 месец  Rolling Eyes
Аз бих купила ЛЕД сърце лампа и няма да мисля за крушки, не мога да робувам на неща.

На Голдън Роуз гел лаковете ще ги пробвам, тъкмо искам едно розово-червено лятно, че само червен ползвам и на себе си съм банална вече  Mr. Green

Няма ги на всички щандове на марката-в Скай Сити в Гео Милев ги няма, но в The Mall и Serdika Center със сигурност.

Виж целия пост
# 264
Благодаря ви помичета
поръчах си "сърцето"- реших да не рискувам а и цената е еднаква на УВ и ЛЕД сърце...И още в понеделник атакувам щандовене в The Mall за ГР основа и топ....може и някой цвят Mr. Green
Но ще трябва да изчакам с пробата,че моя Gelish е едва на седмица....а аз си изкарвам с него поне 15-20дни
 Hug
Виж целия пост
# 265
UV лаковете на Голден роуз се изпичат идеално на UV лампа 36W. Моята е такава и я ползвам повече от 5 години без да съм сменяла крушки ( а не я купух нова, но си я ползвам само вкъщи). Показвам ГР- N 06 на 2 седмици- освен, че са ми пораснали малко ноктите, лака не е мръднал. ( Кожите не гледайте Whistling)
Скрит текст:

Онзи ден от The Mall  си купих и цвят 01-  светъл нюд и мисля да се пробвам с френски.
Ето ги цветовете:
Скрит текст:

Аз днес купих за проба един лак на ГР от Сердика и сега го поглеждам - той същия като показания от теб  Mr. Green

Иначе много не ме грабнаха цветовете, едвам този си избрах, корала им е оранжев, няма бяло за френски маникюр, това са основни цветове, дано пуснат други цветове и серии като другите марки.

Виж целия пост
# 266
   Здравейте, момичета!  Hug

   Включвам се във вашата темичка, след като изчетох всичката досегашна информация, която сте публикували във форума (че даже щателно прегледах и темата за гела). Имам две въпросчета, на които така и не открих еднозначен отговор, а само противоречиви мнения:

   1. В крайна сметка, не ми стана ясно, до каква степен Shellac и всичките му производни заздравяват самите нокти. Запазването на цвета не е мой приоритет, тъй като така или иначе обожавам да се лакирам и го правя около 2 пъти седмично. Просто искам да укрепя значително ноктите си, а пък имам резерви към гела, така че се чудя дали гел-лаковете правят поне двойно по-силни и устойчиви на чупене естествените нокти.  newsm78 Една мацка назад в темата беше показала снимка на удивително дългите си, красиви нокти, които беше написала, че е запазила до тази дължина именно благодарение на гел-лаковете;

   2. Другото, което ме интересува, е само при Shellac CND ли не е нужно да се запилва (матира) нокътната плочка? Или просто като се използва основата на CND и се постави отгоре цвят на друга марка гел-лакове, както виждам че правят много от вас, се избягва това матиране?

   Изключително ще съм благодарна, ако ми отговорите на въпросите, защото се надявам това да е успешен начин към перфектен, дълготраен маникюр.   bouquet Hug Благодаря предварително!  Sunglasses
Виж целия пост
# 267
   Здравейте, момичета!  Hug

   Включвам се във вашата темичка, след като изчетох всичката досегашна информация, която сте публикували във форума (че даже щателно прегледах и темата за гела). Имам две въпросчета, на които така и не открих еднозначен отговор, а само противоречиви мнения:

   1. В крайна сметка, не ми стана ясно, до каква степен Shellac и всичките му производни заздравяват самите нокти. Запазването на цвета не е мой приоритет, тъй като така или иначе обожавам да се лакирам и го правя около 2 пъти седмично. Просто искам да укрепя значително ноктите си, а пък имам резерви към гела, така че се чудя дали гел-лаковете правят поне двойно по-силни и устойчиви на чупене естествените нокти.  newsm78 Една мацка назад в темата беше показала снимка на удивително дългите си, красиви нокти, които беше написала, че е запазила до тази дължина именно благодарение на гел-лаковете;

   2. Другото, което ме интересува, е само при Shellac CND ли не е нужно да се запилва (матира) нокътната плочка? Или просто като се използва основата на CND и се постави отгоре цвят на друга марка гел-лакове, както виждам че правят много от вас, се избягва това матиране?

   Изключително ще съм благодарна, ако ми отговорите на въпросите, защото се надявам това да е успешен начин към перфектен, дълготраен маникюр.   bouquet Hug Благодаря предварително!  Sunglasses

Мога съвсем смело да заявя, че гел лаковете правят ноктите поне 2 пъти по-здрави.
И аз преди дни си отрязах много дългите нокти-от поне 3 години не ми бяха пораствали толкова дълги, изрязах ги, защото вече ми пречеха, а много си ги харесвах. Същото съм увала от много дами, докато гел/акрил върху естествени нокти съсипа моите за месеци.

При нито един гел лак, който ползвам не матирам/пиля нокъта предварително. Ползвам много фина пила по други причини. Минавам си със чистия спирт за обезмасляване и това е!

Обикновения лак няма никакъв шанс за пробив при мен! Да живеят гел лаковете!
Виж целия пост
# 268
Момичета, как така не запилвате плочката. Аз винаг като свалям Джелиша и ми се нала след това да загладя с блокче. Не може да ми се свали идеално, дори и след 20-30 мин. къснене. Все ми се налага да го изтъргвам и след това да минавам с блока. При вас така ли е? Да не би някъде да бъркам нещо? Свалям го , като запилвам горния слой и след това увивам във фолио с тампони с лакочестител с ацетон.
Виж целия пост
# 269
А това сваляне на гела в ацетон, не ги ли прави ноктите по-слаби? Като знам как се разпада изкуствен нокът от него и си представям ефекта върху естествения такъв. А как процедирате с гел лака при  ноктопластика, при свалянето на гел лака не пада ли и самия  UV гел?
ivka 007, защо да бъркаш като и в официалните  видео клипове го дават слагането и махането както ти го правиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия