Хайде АВГУСТовски мъничета, чакаме вече вашите ритничета! - 6

  • 27 501
  • 760
# 165
Миленка и аз усещам ритничета  Wink Малки и нежни
Усещането е уникално !  newsm10 Извинявам се мами ама ми е за първи път и за това така се вълнувааааммммммммммм  Hug
Спирам да спамя, пожелавам ви страхотен ден да имате !  Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Здравейте мацки,някой знае ли кога се разбира каква е точно плацентата ако бебето се е закрепило ниско долу!Аз съм още в болницата и няма изгледи скоро да изляза!В съота ми казаха че бебето е ниско долу и може би да имам още проблеми!Дано не познаят!
Виж целия пост
# 167
  Здравейте и от мен !
  Да се оплача , имам огромен проблем с носа.Постоянно е запушен (откакто съм бременна) .Вечер преди да легна пръскам Стеримар и временно го отпушва,но сутрин ,като се събудя разбирам че съм дишала през устата,добре че няма мухи по това време  Joy  Дали е нормално,някъде четох,че се разширявала лигавицата на носа и от там се запушвал . Има ли и други с подобен проблем?

Хубав и усмихнат ден ви желая!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 168
tonypd напълно е нормлано, всичко е заради бременността! Има пуснати теми даже в бгмамка, заради запушените носове. Повечето казват, че след раждането се оправяли   bouquet
Виж целия пост
# 169
dobi_86: аз знам, че 100% ще е доволна от генетичния тест и съвпада с прогнозата на Плами То от фейса, съвпада и с бабешкия метод със солта.

Всички други мислиха, че ще е момче Simple Smile даже и аз! Но за мое извинение, аз бях сугестирана, защото сестра ми след 2 девойки роди мъжко през октомври и в моето семейство се въртеше "мъжка енергия".

Миленка, радвай се Simple Smile и аз много им се радвам като дойдат. Моето рита още в 13 седмица, но тогава не бях сигурна, защото ми е първо и беше рано + съм с предна плацента. Но сега знам, че са били ритници!

На мен ми мина гаденето преди около 3 седмици, остана само задъхването, но вече не е при най-малкото усилие.

g0ss1p_g1rl: отиди при друг спедциалист, може да е нещо банално. Може да ти се чисти някой лимфно възелче!
Виж целия пост
# 170
Добро утро,мами!Честито на узналите пола! stork-boy stork-girl
И аз имам болки,но в единия яйчник-ляв, от вчера.Не знам дали е притеснително.Миналата седмица бях на лекар,на 28-ми съм на ЖК и сега се чудя да ходя ли преди това.Усещам едно опъване и тъпа болка,опъва ми чак към бедрото и цяла нощ не мога да си намеря място.Появи ми се и един малък обрив миналата седмица на срамната кост от лявата страна.Усещах сърбеж и дискомфорт и си мислих,че е обърнато косъмче и като минах с бръсначката отгоре,то като някаква екзема ли,не знам как да го нарека.Няколко пъпчици една до друга и около тях зачервяване.Отидох на кожен лекар,ама той като видя какво е станало след бръснача ми каза,че не може да определи какво е,защото съм го обезобразила и сега прилича на рана  SickДаде ми някакво мазило за рани от изгаряне Thinking и иска днес отново да отида.Обаче изобщо не ми вдъха доверие този човек и не знам сега да ходя ли,да не ходя ли,да отида при друг ли?Само гадни мисли в главата ми,разбира се за херпес зостер,генитален херпес и какво ли не.Снощи цяла вечер съм мислила дали може да има общо с болката в яйчника?А и тя не ми отпусна снощи след 2 Но Шпа!Абе,напълно съм луднала сега от това.На някой да се е случвало подобно нещо?

Болката е нормална, особено ако е дата, на която ти е бил цикъла, но тази екзема според мен е добре да те види гинеколога, защото той задължително ще познае дали е херпес. Боли ли те, защото аз съм имала херпес и е ужасно неприятно, боли, щипе, а като се опира в бельото..... тръпки ме побиха като се сетих.
Виж целия пост
# 171
g0ss1p_g1rl от личен опит да ти кажа, че ако е генитален херпес място няма да си намериш .... излиза обрив, но на мехурчета, който страшно много сърби, а ако посмееш да го почешеш - умираш от болка  Sad  дори не можеш да ходиш първите 2 дни, защото от триенето болката е ужасна
мама жени и аз така започнах да се оправям - един ден бях добре, после 2-3 пак зле, после 2-3 бях добре, един зле .... и така, сега на 4-5 дни може да ми стане зле, но вече няма  Sick
Виж целия пост
# 172
Момичета, Plami to Не ПОзна ! На мен ми каза момиче , а то си е 100% мъж! Simple Smile Laughing
Баба ми ме поръси със сол и се хванах за носа - тя поне налучка Simple Smile
Фактът си е факт!  Mr. Green Grinning

За усещанията на бебо - рядко усещам нещо , но съм сигурна , че е той! А и често ми се бушуват червата и тях ги знам кога се изявяват! Има разлика Simple Smile

Госип - отиди при друг лекар специалист! Аз така направих бях при нефролог, после уролог, заради тези ешерихия коли... в крайна сметка не взех антибиотика , а билкови цистостоп рапид и цистостоп нещо си ...  newsm78
 контрола ще правя след седмица, че тези хапчета са си много трябва да ги изпия ...

Мамитааа ,
Току що казах на работодателя ми, че съм бременна !
Шефовете ми казаха - 'Това е най-хубавото , което може да се случи на една жена"  Grinning smile3501
Много се зарадваха , а аз се притесних и се развълнувах! Simple Smile Embarassed Grinning
Виж целия пост
# 173
мила Sha да знаеш на мен какво ми каза една приятелка по повод ,,мъжката енергия,, в рода. Че щом семейството му е само от мъже до дядо му и нашето ще е момче. Наистина ли съдбата те лишава дори от това да си помечтаеш Thinking. Не че ще го върна Laughing. Но се заинтересувах от тази тема и наистина в малко източници пише , че има мъже с по-годни само женски или само мъжки сперматозоиди. Вие чували ли сте нещо по този въпрос?
За втората ФМ много се чудя къде да я правя, вие поне сте от София и си обменяте инфо аз съм от Стара Загора, но никоя мама не срещнах от нашия град  Sad Ако има ще ми е приятно да пише  Hug
Виж целия пост
# 174
didko86  и аз съм от Стара Загора ,как не съм забелязала до сега че имам и аз съгражданка тук  Hug  Това много ме радва ! Пиши ми на лични ,ако искаш и сподели  кой АГ посещаваш.
Виж целия пост
# 175
Precious,Sha,честито момичета  Hug
Ние сме във Варна.Прекарах сутринта с Neya ,а сега уплътняваме времето до прегледа с мъжо и малката.
Поне днес времето е хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Здравейте, да се включа и аз с едно въпросче относно отпуската-този 45 дневен отпуск преди термина отделно ли си е от 20 дневния полагаем годишен отпуск?
Благородно завиждам на всички, които усещат бебчетата си, надявам се да не чакам и аз чак до 20 г.с...
На момичетата в болница-искрено пожелавам нещата да вървят към добра развръзка, без усложнения и повече неприятности, дано се чувствате добре и да не ви е много скучно-скоро да сте си в къщи! Simple Smile
Живот и здраве, довечера ще ви пиша за прегледа, който ми предстои днес и е важен, стискайте ми палци, моля, всичко да ни е наред!  Praynig
Виж целия пост
# 177
Здравейте, да се включа и аз с едно въпросче относно отпуската-този 45 дневен отпуск преди термина отделно ли си е от 20 дневния полагаем годишен отпуск?
Благородно завиждам на всички, които усещат бебчетата си, надявам се да не чакам и аз чак до 20 г.с...
На момичетата в болница-искрено пожелавам нещата да вървят към добра развръзка, без усложнения и повече неприятности, дано се чувствате добре и да не ви е много скучно-скоро да сте си в къщи! Simple Smile
Живот и здраве, довечера ще ви пиша за прегледа, който ми предстои днес и е важен, стискайте ми палци, моля, всичко да ни е наред!  Praynig

Lepelissima, преди термин имаш 45 дневен болничен, а не отпуск и да той е различен от полагаемата годишна 20 дневна отпуска.

Аз отивам при моят лекар да ми гледа резултатите от БХС.

Честито на мацките узнали пола Simple Smile

Аз въпреки втората си бременност нищо не усещам и явно ще си се случи в 17-18 седмица.

Виж целия пост
# 178
 HugМерси,мацки! HugПак съм аз.Сега се върнах от преглед при личната лекарка за обрива,прегледа ме и ми изписа други мазила,локален антибиотик и още нещо.Каза,че вероятно са някакви  си ........коки и просто се е замърсило и сега се е развило.Почвам сега да се мажа.Моят обрив не е на гениталиите и няма как да е генитален херпес,за който предполагам ми пишете.Питах специално и го изключиха напълно,дано е с право!
А за болката вляво-на мен не ми минава от Но Шпа и това е,което ме притесни.Не ми е и дата около цикъла,ама въобще! Simple SmileТъпа и постоянна болка и придърпване вляво,чак към крака.Сетих се обаче,че са ми казвали преди да забременея,че имам леко срастване отляво,един вид матката ми била леко вляво и затова може да усещам болка от тази страна.Казвали са ми и ,че имам поликистоза на този яйчник,ама един отрича,друг потвърждава...А и прекарвам почти целия си ден легнала на дивана,ту на едната страна,ту на другата.Много ми се иска да се движа повече,ама все съм отпаднала.То това е май затворен кръг...Сега мислих да си направя една дълга разходка с кучето,но в колата до доки така ми падна кръвното,че сега пак натискам леглото.Нищо,оставям си надеждата за следобяд! Peace
За усещането на бебчетата и аз почнах да усещам съвсем лекички движения вечер или сутрин в леглото в пълен покой и на празен стомах.Мъжа ми не може да ги усети,а и са еднократни,но аз си ги усещам вече.Само няколко пъти,де.Повече от това ми се струва несериозно и невероятно.,особено предвид газовете,които ме мъчат.
За пола,ако ще ми го бъркат и сменят хич да не ми го казват по-добре. #CrazyАз както се вълнувам от всичко ще се побъркам! Joy
За въпроса на didko86 изобщо не го вярвам това.Едно такова мъжко семейство очаква дъщеричката си май месец,живот и здраве! Simple Smile

Виж целия пост
# 179
оооо,кажете моля къде е писано това за пола от Plami to във facebook?Търся,търся и нищо не намирам? #Crazy

Опа,намерих го!Извинявам се!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия