Голямата тема за малките масла - 6

  • 74 358
  • 735
# 570
Първото е чисто какаово масло ,а второто има парафин и други глупости.Аз бих взела на Нау фуудс.
Виж целия пост
# 571
Заболя ме сърцето , незнаех че маслото от жожоба е на такава цена Crossing Arms но го взех и сега мисля разумно да го ползвам.
Виж целия пост
# 572
Първото е чисто какаово масло ,а второто има парафин и други глупости.Аз бих взела на Нау фуудс.
Peace

а вярно ли е че кокосовото масло,което става и за готвене миришело гадно newsm78 Такива отзиви има на сайта,от който са горните линкове.
Виж целия пост
# 573
Моето кокосово масло Nature`s Way, което постоянно препоръчвам в темата, е за готвене и мирише страхотно.
Виж целия пост
# 574
Моето кокосово масло е това http://www.zoya.bg/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0 … a-823-%D0%B3.2704 и мирише невероятно.
Снощи си правих маска с жълтъци, кокосово масло и домашна мас, спах цяла нощ с нея. Очаквах, че трудно ще си измия косата, но уви, нямах никакъв проблем. После сложих маската Абсолют на Лореал.  И в момента възглавницата ми мирише на кокос  Heart Eyes , косата ми мирише хубаво, а не на мас и жълтък. Мисля да правя такава маска на всяко миене ( 2 пъти седмично ) в продължение на месец.
Виж целия пост
# 575
Моето кокосово масло Nature`s Way, което постоянно препоръчвам в темата, е за готвене и мирише страхотно.

може ли линк кое е   bouquet
Виж целия пост
# 576
Моето кокосово масло Nature`s Way, което постоянно препоръчвам в темата, е за готвене и мирише страхотно.

може ли линк кое е   bouquet

http://www.iherb.com/Nature-s-Way-EfaGold-Coconut-Oil-Organic-16-oz/4567   Peace
Виж целия пост
# 577
Дами,
случайно попаднах на ето това кокосово масло: http://zdravezavsichki.run-bg.com/product/кокосово-масло-500-мл
Някой дали има идея доколко е ... надеждно  Wink
  bouquet
Виж целия пост
# 578
Моята схема за тен е, какаово масло за плажа, кокосово за след това.  Heart Eyes
Точно така  Flutter

Само така чисти маслата,без примеси от други масла,или...?

А става и за детето да мажа с какаово...нали така?
Виж целия пост
# 579
Имам натурално, нерафинирано кокосово масло(става и за готвене) - мирише прекрасно на кокос, но когато се загрее, както и когато си се намазал и си "престоял" на топло, вече не мирише толкова на кокос, ами .....и аз не знам как да го опиша, но не много приятно. За мен няма кой знае какъв проблем. Simple Smile
Виж целия пост
# 580
Здравейте дами!
Искам да попитам какво бихте ми препоръчали за косопад при мъже и евентуално за стимулиране на растежа на коса. При мъжа ми е наследствено,но въпреки това ми се искаше да пробваме да позабавим този процес:)

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 581
Здравейте дами!
Искам да попитам какво бихте ми препоръчали за косопад при мъже и евентуално за стимулиране на растежа на коса. При мъжа ми е наследствено,но въпреки това ми се искаше да пробваме да позабавим този процес:)

Предварително благодаря!
Здравей! Всякакви неща ще му помогнат, но трябва постоянство, това е тайната  Peace Стимуланта за коса на Икаров, репейно масло, етерично масло от розмарин, обливки с билки (прясна коприва, все още има на пазара, корен от репей, от опит знам че расте коса от него).. За това се сещам в момента.. Разрови се в нета за подобни бабини помади  Laughing много помагат, но трябва постоянство.... 2 пъти седмично да си прави по нещо ефекта ще е много добър..

Момичета, преди няколко дни реших най-накрая да обявя война на стриите ми ( които останаха от бременноста ми) и си купих  на Икаров маслото против стрии, видях голям ефект, само за няколко мазания вече, ще продължавам якото мазане, вярвам че всичко ще изчезне. По принцип преди около 2 години спасих съсипаната ми коса от всевъзможни блондори, благодарениое на стимуланта на Икаров и именно тогава разбрах силата на маслата... Та много ценя всякакви масла..   
От няколко дни започнах да чета всичко изписано от вас и четох много добри отзиви за гроздовите семки и реших да го пробвам, защото ми е много мазна кожата, лъщя почти през целия ден, имам едни петна, червенини, като раздразнена ми е кожата, неподходяща козметика още повече засилва проблема, а преди цикъл или овулация се появяват едни гадни пъпки.... Тази вечер се намазах с гроздовите семки, престоя 2 часа на лицето ми и кожата ми се изчисти, тена се избистри, няма го това раздразнение, червенина, тъмните кръгове се избистриха ( майка ми е с доста тъмни кръгове и си ги имам по наследство  Laughing ). Страшно съм доволна, ще престоя с маслото цяла нощ, ще видим резултата на сутринта Simple Smile Кожата ми светна, сякаш не е моята, силно го препоръчвам Simple Smile Искам нещо да попитам, тъй като не съм много опитна с етеричните масла.. Има ли масло етерично, което да успокоява проблемната, мазна кожа и такова, което да изчиства порите от мръсотията, дори чрез парна баня, няма знаение от метода ( какъвто и да е метода на почистване ще го приложа само и само да изчиства   Laughing ) ? И още нещо, за тъмни кръгове, кое етерично масло е подходящо? Simple Smile
Виж целия пост
# 582
Моята схема за тен е, какаово масло за плажа, кокосово за след това.  Heart Eyes
Точно така  Flutter

Само така чисти маслата,без примеси от други масла,или...?

А става и за детето да мажа с какаово...нали така?
чисто какаово масло. За деца не трябва ли да има слънцезащитен фактор? Самото какаово масло няма достатъчен.
Виж целия пост
# 583
Ами май трябва... Rolling Eyes значи варианта отпада.Щеше ми се да е нещо натурално и за него...май сусамовото има фактор 2.
Виж целия пост
# 584
Ами май трябва... Rolling Eyes значи варианта отпада.Щеше ми се да е нещо натурално и за него...май сусамовото има фактор 2.


Има и натурални плажни масла,разбира се ако Ви се поръчва от Ихерб.http://www.iherb.com/Caribbean-Solutions-SolGuard-SPF-25-Natural … n-Care-6-oz/28048
[urlhttp://www.iherb.com/Badger-Company-Baby-Sunscreen-Cream-Broad-Spectrum-SPF-30-Chamomile-Calendula-2-9-fl-oz-87-ml/37716][/url]
това е на промоция   http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Natural-Sun-Active-Lifestyl … l-oz-118-ml/33250
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия