Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представляват колажите и каква е темата на публикацията?
Какви са основните послания, които се съдържат в текста?
Какви са някои дейности за прекарване на време с кучето на море и планина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представляват колажите и каква е темата на публикацията?
-
Какви са основните послания, които се съдържат в текста?
-
Какви са някои дейности за прекарване на време с кучето на море и планина?
-
Какви са основните емоции и реакции на участниците във форума относно загубата на домашен любимец?
-
Как мога да се справя с тъгата от загубата на домашен любимец?


Ние вече ходихме и в кучешката до гарата. там също имаме приятели - хъскита, моля ви се.
Хората се чудиха много - досега не бяха виждали дребна порода така да се разбира с големите батковци. Но...Дългото не знае, че е малък. 
:

Направо полудях!!!
Бяхме си в градинката до блока, където я пускам и тя си ходи след мен, не тича на далече или нещо такова. На близката пейка стояха момче и момиче и въпросното куче обикаляше около тях пуснато. За съжаление го видях късно... Реа нали си е общителна и тръгна към него,а онова направо се спусна към нея. Собственика имаше наглостта да ми извика "Ааа тя малко не обича други кучета!" и в следващия момент кучето му вече беше захапало Реа за врата. Тя милата изобщо не знаеше какво става, даже не се опита да се защити, само плачеше и чакаше онова да я пусне. Докато тъпия собственик дойде да издърпа кучето си/не че и аз не се опитах да издърпам Реа, но онова си впиваше зъбите още повече/, то вече беше успяло да нахапе Реа на няколко места
Много се уплашихме, и аз, и горкото ми кученце! Милото чак се изпусна от страх и на бегом стигна до входа ни. Промих раните с йодасепт, гушкахме се цяла вечер и тази сутрин ходихме да ни сложат антибиотик за всеки случай, за да не се получи някой абсцес. Според Вета раните не са сериозни, само на едното задно краче има малко по-дълбока дупка от зъб...
Та така и това ни се случи за съжаление.... За щастие за сега не забелязвам да има проблеми с поведението спрямо други кучета. На разходката тази сутрин си срещнахме обичайните кучета и си игра с тях както винаги, само при срещата ни с едно непознато се посви от страх, но се подушиха нормално и се разделиха без проблеми.




В такива моменти изобщо не мисля, а действам първосигнално (и слава Богу). Кучетата имаха точно една секунда допир една с друга, след което ги разтървах, не знам и аз как, с мойте 46 кг...

