Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви витамини трябва да вземам за моите деца?
Къде и колко трябва да са градусите, ако измервам с електронен термометър на 'Чико'?
Как се измерва температурата при бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви витамини трябва да вземам за моите деца?
-
Къде и колко трябва да са градусите, ако измервам с електронен термометър на 'Чико'?
-
Как се измерва температурата при бебетата?
-
Как мога да помогна на дъщеря си да спре да гризе ноктите си?
-
Какво да правя, ако детето ми има висока температура?
Аз съм ги ползвала само когато Иво беше бебе, един път не можеше да задържи нищо през устата и се наложи. Иначе ползвам Нурофен. Хексалгин в много редки случаи.


Преди 30 мин пак я мерих и на двете 36.6 и 36.7 напълно нормална. От страх да не вдигнат по време на сън ще се презастраховам преди да си легнат с по една доза Нурофен а утре каквото ни изпишат. Силно се надявах този път да се разминем, но не стана. Баща им изкара на крак някакъв вирус за 3 дни от миналия петък до понеделник.