Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 111
  • 731
# 135
Мемче мерси много миличка няма да съм с кола пешком  Hug Hug супер тогава ми е доста близко с метрото на Сердика и за 5 мин. и съм там  Hug Hug Hug
Айде много здраве, късмет и щастие на съпругът  Hug и един подарък и за двамата в най скоро време  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 136
сватя няма страшно той мм се е приготвил и за 3 да гледа ако трябва, пък и баби ще има в наличност, няма се плашиш, ще се справим Hug

благодаря момичета, добро си ми и мъжлето, още ме слуша или поне се прави Joy

ванче и твоя да ти е жив и здрав, да те обича, глези и слуша Hug Hug Hug

неговия подарък е сега да ги направим, пък за моя рожден ден да се раждат
Виж целия пост
# 137
Слънчо hahaha hahaha hahaha на Чико си му е точно името hahaha hahaha
Виж целия пост
# 138
Меме, да ти е жив и здрав мъжо и работете за подаръка по-усърдно тогаз  Party ако трябва и столчето от ИКЕА ша ви подарим, само файда да има

Бамба newsm78
Виж целия пост
# 139
меме, и твоя от здраве да се не отърве  Hug Hug Hug

гугето дали ги сбори  Thinking Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 140
те като имат възможност ще се докладват, важното е да е наред всичко Praynig

наде, ако трябва и столчето ще пробваме душа, няма отказване Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 141
Гуги според мен са я вкарали за хистеро, щом не се е прибрала още  newsm78
Виж целия пост
# 142
Меме айде и на теб жив и здрав да ти е Мъжа   bouquet  bouquet  bouquet и все така да те слуша и обича Hug

верно Бамба липсва newsm78
Виж целия пост
# 143
Гугито още чака ,не са я почнали Mr. Green Mr. Green
Ванче ,Меме да си ви живи и здрави ,съкровищата  Hug
Виж целия пост
# 144
Дундьо  sohappy

ох, така се претъпках, 4 препечени филии със сирене за закуска Shocked, туй не съм аз Mr. Green
Виж целия пост
# 145
Сега ще опуснеме новините, Гугито ще я скопират, през това време Бамба ще й пусне смс...
та ние докато разбереме Дебелан ще се е родил Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 146
Сега ще опуснеме новините, Гугито ще я скопират, през това време Бамба ще й пусне смс...
та ние докато разбереме Дебелан ще се е родил Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Ето това е добър сценарий
Виж целия пост
# 147
Добър ден  Grinning

Ванче, да ти е жив и здрав мъжа, по-малко да те ядосва и да не се плаши от близнаци, щото точно това ще му се падне  Joy Joy Joy

Меме, честито и на твоята половинка, да се разбирате все така още дълги години  Laughing

Бамбито каза, че ще ходи днес на тонове и да я плашат пак със секцио.

Гуге, дано се споразумеете и най-важното ти да си добре  Hug
Виж целия пост
# 148
бабе, значи гургулицата се е сборила. аде почваме да стискаме
Виж целия пост
# 149
айде  Praynig Praynig Praynig Peace Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия