Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 165
Супер Тите, почвам да стискам палци утре да кажат, че са без фрагменти и разделени на 4-5 Peace Peace
Виж целия пост
# 166
Браво, Тите  Hug Hug Hug

На мен ми дойде, записах сега час за вожда за 12 март. Само не знам дали да почвам естрофем от утре, до сега преди ЗЕТ така съм правила. Този път нищо не каза, ама според мен по-скоро не е сетил  Thinking Пуснах смс, да видим дали ще отговори. Ако не, аз ще си почна на своя глава гадния естрофем и това е.
Виж целия пост
# 167
бандитче, супер  Hug Hug Hug Hug

я да питам аз, като една проста личност. ако има фрагменти ама малко това проблем ли е, щото мойте замръзналите има някакъв малък процент
Виж целия пост
# 168
Тите, супееер  Hug
Виж целия пост
# 169
браво на Титето  Hug
максче успешен старт и на теб  Mr. Green
Виж целия пост
# 170
аде, поредната смяна бременни се задава  smile3508 smile3508 smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 171
Вико, май не е проблем  newsm78
щом са ги замразили значи стават
Виж целия пост
# 172
добре, щото мойте имат някакви. ама то божа работа
Виж целия пост
# 173
Вико, ако са до 5-10% фрагментите не са проблем.
Щом са замразени предполагам са с такъв %.
Пресните, дето ти върнаха имаха ли някакви фрагменти?
Виж целия пост
# 174
Вико, щом са ги замразили, значи са малко фрагментациите и не са проблем. На мен една от ембриоложките ми каза, че замразяват само тези, които са най-добри от партидата.
Виж целия пост
# 175
То толкоз вълнения , да видим дали съм запомнила

На Каката и Меме  Hug да са ви живи и здрави рожденниците и скоро да им се случат хубави неща  Hug

За Гугито стискам палците, дано всичко е по план и резултата е перфектен  Hug

Болните дано се оправяте  Hug
Наде, няма да се плашиш от резултата, всичко трябва вече да е ок  Hug

Повече не помня  hahaha Само че си обух килотите наобратно  hahaha
Виж целия пост
# 176
Браво Бандитче! Хайде сега 80-тата тема да я пуснеш ти  Naughty
Виж целия пост
# 177
Тите, браво! Айде от тук нататък всичко да е на шест!  Hug

Вико, 'найш колко здрави бебета има родени от ембриони с фрагментации....
Виж целия пост
# 178

Повече не помня  hahaha Само че си обух килотите наобратно  hahaha

Това против уроки, Тите  Wink За да ти върви с диамантчетата  Hug
Виж целия пост
# 179
Титеее суперррр, продължаваме да стискаме всичко newsm10

Максче, направо звънни бе душко, тоя смс може и да не го види навреме, все пак това си е важно и не бива на своя глава.

Вико, по-важно е каква оценка ще им дадат след размразяването, дано са си ОК!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия