Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 118
  • 731
# 315
а на другата ми съкилийничка вчера и казали да "си направи тоалет" и тя се зачудила, та ги питала аджеба клизма ли искат да си направи  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 316
пожалила съм го, позволих му 20грама алкохол тая вечер  Joy Joy


Мъка ми стана за тоя мъж и с тия 20 гр., то по-добре ич. ooooh!
Виж целия пост
# 317
а на другата ми съкилийничка вчера и казали да "си направи тоалет" и тя се зачудила, та ги питала аджеба клизма ли искат да си направи  Joy Joy Joy
Спри са ма Гуги, че не мога да са хила още.  Joy Joy Joy
В Щерев май преди пункция всеки път правят клизма, поне аз като бях там си беше баш така Close
Виж целия пост
# 318
Даа, проблема с космарляка е голям  Mr. Green

Шарки, аз го отдавам на зверската ми лакомия просто, цял живот съм така  Laughing
Виж целия пост
# 319
а на мен без да искат промивката за "отдолу" ми я изляха "отгоре"  Mr. Green
Шътки, тая лакомия ще те погуби  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 320
Да Наде , по принцип в щерев правят , обаче има и изключения  Laughing Т.к. имах само два фоликула не ми се полагаше клизмица за добро утро, да не ги спукам  Laughing
Иначе и преди хистерото си отнесох сутрешната доза.

Гуге, представям си как сте се забавлявали  Joy За другия път си носи една пинсетка молим те , да уплътниш времето докато чакаш  Joy
Виж целия пост
# 321
ооо, сутринта беше весело, жената, с която се паднах в стая беше страшен образ и така се смяхме, ама след време ми стана тъжно  Joy Joy Joy
и за сведение - и тя беше за хистеро, обаче при Минев и той я беше извикал на 5ти ден, а при нея положението си беше кървящо отвсякъде  Joy Joy Joy и това ни даде друг повод за хилеж  Laughing
Виж целия пост
# 322
Тите, ич не е за изпускане, разкоша е голяям  Mr. Green Ух, аз все не съм от изключенията, дето има гадости съм първа Close
Виж целия пост
# 323
Наде аз за хистерото поне бях разучила трасето и колко метра трябва да мина от стаята за удоволствия до стационара  Joy Най-се бях притеснила да не опусна положението по стълбите , докато се разминавам например с някой отиващ към аптеката  Joy

Сега обаче с новата част не знам дали не е всичко на етажа, т.к. пункцията и прегледа си ми бяха на 3 етаж, утре ще видим дали и трансфера ще е там Simple Smile
Виж целия пост
# 324
ама то се ходи от стая в стая ли  newsm78
Виж целия пост
# 325
от единия етаж на другия  Joy за да е по-качествен ефекта  Joy
Виж целия пост
# 326
ужассс Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 327
с какъв вид облекло се случва всичкото това  Mr. Green
Виж целия пост
# 328
че то и аз днес си ходех из етажите за подготовка по прозрачна нощница, със скъсани копчета в областта на бюста и халат, който ми беше възмалък  Sick ама като казах да си облека моя нощница заявиха, че предпочитат с техните да се подвизавам  Laughing
Виж целия пост
# 329
по нощница и голо гъзие  Joy
но сега мисля че вече всичко е на едно място, защото имаше и други кабинети освен този за преглед, преди да влезеш в операционната

А каките така се бяха настървили да ме опаткат и доки като им каза че за мен няма удоволствие, много се учудиха  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия