Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 390
Аз пък само преглъщам на сухо.... нали уж трябва да се въздържам от сладко и от тестено....  Sad  Ха добро утро  Heart Eyes

Тите, с теб сме, чакаме да кажеш, че си бременна  Hug

Стискаме палци и за двете момичета след трансфер  Praynig

Шътки, аз от телефони не разбирам, освен за разговори, за смс, за будилник и ... в много, ама много краен случай за интернет (щото много ме изнервя с това малкото екранче и нуждата от постоянно скролване), за друго телефон не ползвам. А дано си направила добър избор  Peace
Виж целия пост
# 391
третогъзие, ти само дъската подготви. те фигури ще си намерят.
Виж целия пост
# 392
добър ден
Виж целия пост
# 393
Добър ден!

Тия от НОИ са ми превели нещо като нищо за последния месец. Една четвърт от заплатата, ама защо, ще има ли още, кой да ми каже  Thinking
Виж целия пост
# 394
Добър ден! Интернета ми "тука има, тука нема"  #Cussing out
Виж целия пост
# 395
Добър ден!

Тия от НОИ са ми превели нещо като нищо за последния месец. Една четвърт от заплатата, ама защо, ще има ли още, кой да ми каже  Thinking
нямаш ли пик?
с него може да видиш какво и за колко време са ти превели и дали ще има още
Виж целия пост
# 396
Сега се оправям и отивам да ме разшият Close на местна почва. Ако се върна жива и здрава ще пиша Mr. Green
Виж целия пост
# 397
Нямам ПИК, Бамба, ама явно в ной - скоро време ще се сдобия и аз с един ПИК. Досега си плащаха наведнъж цялата заплата - 80% от среднодневното, а сега една сумичка на 5 март са превели и нито знам за колко дни, нито за кой точно период...... Звънях в Човешките ресурси и им зададох казуса да го разрешават.
Виж целия пост
# 398
ми рали, остави ги тогава от ЧР да се занимават
Виж целия пост
# 399
Аз като имам пик и съм счетоводител и пак не мое да се оправя  newsm78
Виж целия пост
# 400
ми третогъзие, извадиха помощния мозък  Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 401
ако имаш два или три бонични за един месец всеки се изплаща по реда на постъпването, т.е това явно не е цялата сума за месеца.
 звъни и ги питай


то с нои никой не може се оправи
Виж целия пост
# 402
мене пък пак ми расте косъм на опаки, ама поне е на достъпно място  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 403
Меме, ти знаеш ли, че има логика, имам два болнични за февруари, единия е до 10 февр, а другия е до 12 март. Значи първо са ми платили до 10ти февр и сега трябва да си чакам другата сума за останалите дни до края на февруари.
Ей, ти си една много отзивчива и добра счетка   bouquet
Виж целия пост
# 404
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ

мале мила и астроложка са докарали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия