Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 480
изядох всичко и вече мирясах Mr. Green
Пепе не се предавай лесно, я се разрови по-надълбоко в шкафа, току виж някой моренка изкочи, мммм, да не би да я откажеш, а newsm78
Виж целия пост
# 481
Абе не си губете времето с разопаковането на кутии и с някакви бонбонки и бисквитки. Вземете си направо един буркан течен шоколад и голямата лъжица.

А защо пък трябва да е буркан, а не кофа  newsm78
ухааа, ма после ставам палавеева, а ся не може Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 482
Ванче, ко съ смейш, зора е голям, хем сърби, хем боли Close
Виж целия пост
# 483
Ванче, уж гледам да не се преработвам. Но трудно ми се отдава честно казано. Аз съм прекалено отговорна за съжаление и винаги гледам да си свърша всичко по възможно най-бързия и добър начин. И затова винаги ми се възлагат много задачи, на всичките ми работи до сега. Не мога да си променя характера, но поне вече съм се понаучила да си искам по-високо заплащане за продуктивността  Laughing Въпреки че има още какво да се желае и в тая насока  Laughing Щото в Здравната каса от отдел 6 човека 90% от работата я вършех аз срещу доста скромна сума.

Наде, още малко ще потърпиш душо и после ще палавееш на воля  Joy Joy
Виж целия пост
# 484
Ванче, уж гледам да не се преработвам. Но трудно ми се отдава честно казано. Аз съм прекалено отговорна за съжаление и винаги гледам да си свърша всичко по възможно най-бързия и добър начин. И затова винаги ми се възлагат много задачи, на всичките ми работи до сега. Не мога да си променя характера, но поне вече съм се понаучила да си искам по-високо заплащане за продуктивността  Laughing Въпреки че има още какво да се желае и в тая насока  Laughing

Peace така трябва, то за слава само не се работи Naughty
Виж целия пост
# 485
Максче, скоро ще имаш дъъълга отпуска за почивка  Wink
Виж целия пост
# 486
май всички сме на вълна бонбони - и аз доопустошавам една кутия линдчета дето мъжо вчера за награда ми я купи, може да не съм заслужила наградата, ама се постарах да изчезне  Mr. Green
Виж целия пост
# 487
аде, и кака ви вече играе на фондовата борса
Виж целия пост
# 488
Моя мъж ми направи забележка за бонбоните, да съм се спряла вече Mr. Green, че щяла съм да получа сърцебиене  Thinking.
Казах му, да си отива в другата стая и да не ми гледа в канчето Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 489
да ти е честито участието в играта  Laughing до кой номер са достигнали, станаха ли вече 20 000  newsm78
Виж целия пост
# 490
да ти е честито участието в играта  Laughing до кой номер са достигнали, станаха ли вече 20 000  newsm78

мерси.

20 000 без малко  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 491
май всички сме на вълна бонбони - и аз доопустошавам една кутия линдчета дето мъжо вчера за награда ми я купи, може да не съм заслужила наградата, ама се постарах да изчезне  Mr. Green
Линд от вчера  Shocked, та чак до днес - абсурд просто
Виж целия пост
# 492
ко са възмущаваш Виконте, виж колко мераклии сме  hahaha
ти пита ли ги нещо newsm78
Наде, вчера и едни еклери сборих, та малко се измъчих  Laughing
Виж целия пост
# 493
Ох, пък еклери как обичамммм Heart Eyes, ама от ония с жълтия крем вътре.
Виж целия пост
# 494
А в нашия офис ни донесаха някакви нови бонбоно-вафли бих ги нарекла на Милка. Мнооого вкусни, Crispello се казват. Малки са като бонбони и вътре се две вафлени корички, покрити с шоколад и пълни с шоколадов или ванилов мус. Сега ще потърся да взема и за вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия