Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 111
  • 731
# 510
Ти пък, останаха ти няколко дена само и още го пазиш дребния да не напълнее. Я отпусни душичката вече...
Виж целия пост
# 511
Наде, трябва да отслабна, а съм на работа и не мога да почна водка да жуля за тва вода  Crossing Arms
Виж целия пост
# 512
последните дни е по-важно да се въздържам, опасно е дори да го тъпча със сладко, щото  произвежда така повече инсулин и може накрая да се роди с много ниска кръвна захар, оттам мозъка се лишавал от нещо си. Rolling Eyes
пълнеенето е най-малкия проблем, все ще го извадят някак, пък и той е слабичък, още няма 3 кила, не му стигат 50 грама
Виж целия пост
# 513
отказвам да чета за шоколад, а смилете се над нас диетичните и пред цикъл Embarassed
Виж целия пост
# 514
Бамби, още малко и ще си отядеш  Laughing
Виж целия пост
# 515

пък милка са мизерници, дадоха ми още 2 кода и няма и няма одеяло  smile3515
Бамби, какво говориш-пратих поне 5 кода и то от шоколади по 300 гр. и нема никой Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 516
Виконте, много мерсаж   love001  love001  love001
Виж целия пост
# 517
титката какво направи newsm78, какъв беше тоя трансфер, още я нема
Виж целия пост
# 518
може да си е полегнала да си почива, а може и там повече да ги държат да лежат
и ако се е забавил трансфера нещо...
Виж целия пост
# 519
ей ме на Simple Smile
прибрах децата Simple Smile - едното е рядък диамант, другото го играе грозното пате, че има фрагментации, ама нали са си другарчета, ще си правят компания Simple Smile
Късно ме почнаха затова сега се явявам

Поздрави от Тонита - с нея бяхме завардили легловата база в двата края на болницата  Mr. Green, добре е душата, днес ще я изпишат
Виж целия пост
# 520
Браво, Титке, сега отивай да си мътиш на спокойствие  Hug
На Тонитката какво и е било, що е в болница  Hug newsm78
Виж целия пост
# 521
Тите, хубаво грозно важното е да стават хора  Hug

Бамби, за какво ти е това одеало, няма Дебелан да го изписват увит като кравичка  Whistling
Виж целия пост
# 522
Браво Тите, и двечките ще са ти късметчета  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 523
тите   Praynig
Виж целия пост
# 524
Тите, сега да мътиш на спокойствие, че след 2 седмици да почваш да пускаш теми.
На Тонито какво й е newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия