Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 110
  • 731
# 540
Тите, след десетина дена те чакаме със силно положителен тест  Hug Hug Сега почивай и си мъти диамантчетата.

Момичета, ето тук искам да си направим среща следващият път  Mr. Green:
Виж целия пост
# 541
ох, ти пък си нямаш друга работа сега...  Laughing
Виж целия пост
# 542
Макси, това Малдивите ли са? Ама и да не е там-пак съм навита Peace
Виж целия пост
# 543
Макси, това Малдивите ли са? Ама и да не е там-пак съм навита Peace

Баш там, Ванче  Grinning
Виж целия пост
# 544
всички хапнахте само аз точа лиги тука, ама ще видите виии като се прибера след малко newsm22 eat
Виж целия пост
# 545
Много е хубаво мястото, обаче силно се опасявам че като пийна 2 ракийки и мога да се строполя в средата и да се удавя. Поне обезопасителни парапети да имаше  hahaha hahaha hahaha
Ох това ми е мечтата, да видя тези тюркоазени води, ама ще си умра с отворени очи  Whistling
Виж целия пост
# 546
Фели, ние ще те пазим бе, няма да се плашиш. Ще те сложим на плиткото в басейна и само ще ти доливаме коктейлчето  Grinning
Виж целия пост
# 547
къде ще ходите пък вии сега с дучурлигите на малдивите,
то много вода много нещо, я си стойте тук да си ги водим на нашто море Joy

няма фели, ще ги видиш един ден Hug
Виж целия пост
# 548
и на Занзибар е много хубаво, по-диво е
Виж целия пост
# 549
Като говорим за шоколади - е те т'ва ми е последното откритие http://shop24.bg/shokolad/2302-shokolad-milka-mus-krusha-bademi- … 622300689728.html  Голям съм му фен ....

Бамба, честита ти дата. Само не разбрах що толкова много упойки ще ти слагат  newsm78

Титче
, след десетина дни това да видиш EFP  Hug

Уффф... и на мен ми се ходи на малдивите.
Виж целия пост
# 550
София, този е стар модел, отдавна ми е писнал  Laughing
Виж целия пост
# 551
Еххх и ти Ванче, как ма отряза.... Ама аз нали във всичко се движа с десетина години закъснение, та простено ми е  Laughing
Виж целия пост
# 552
Меме, аз нали съм на морето вече съм му се наситила, пък и децата ми от малки ще го виждат.
Обаче окото ми е хвърлено по тез места, няма друга такава красота на света, за мен де.
Виж целия пост
# 553
Еххх и ти Ванче, как ма отряза.... Ама аз нали във всичко се движа с десетина години закъснение, та простено ми е  Laughing
Joy Joy Joy е хубав е де, ама пробвай тия най-новите бонбони-много са добри Peace
да ви се пофаля-вчера ядох пълнени смокини-ммммм-много бяха вкусни Simple Smile
Виж целия пост
# 554
ами тогава фели ти пожелавам един ден да отидеш и да се докоснеш до красотите, да усетиш топлия пясък и да се разхождаш по плажа там Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия