The Walking Dead - Тема 3

  • 16 090
  • 745
# 30
 hahaha За момента Латето и Ката са най-добре.  Mr. Green

Айде, пробвай се, Бум. Скоро ги гледа.
Виж целия пост
# 31
Така ли  Shocked  Party Диплома ще получа ли  newsm53
Виж целия пост
# 32
Ши получиш пръст. От зомби.  Mr. Green Ми май вие сте с най-малко грешки.
Виж целия пост
# 33
Значи аз не знам : Никотеро  newsm78, съпругата на Хършъл, фамилията на Каръл. Фамилията на Рик я познат по метода на изключването, не че я знам Peace
Виж целия пост
# 34
То туй от всякъде го получавам  hahaha
Виж целия пост
# 35
О Бебе    bouquet  bouquet  bouquet


  bouquet  bouquet  bouquet

За теста няма се пробвам и аз не помня хич имена ooooh! Joy Joy Joy
А в анкетта гласувах:
Андреа  
Губернатора    
Мърл

 bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 36
Айде, пробвай се, Бум. Скоро ги гледа.

Мда тази седмица  Joy

1. A
2. В
3. Нямам идея
4. В
5. А
6. Този не го помня кой е
7. Б
8. Пас
9. Б?
Виж целия пост
# 37
Чакай, че аз пък забравих въпросите.  hahaha Морган го гледахме в последния епизод, де! За другите сме изяснили.
Виж целия пост
# 38
Ааа, Морган е негъра лиии? Уф, бе!  hahaha
Виж целия пост
# 39
Брей ... доволна съм  Hug
Мерси Пуц.

Другия сериал пак  Joy


Абе днес пак е Пуцък  #2gunfire
Виж целия пост
# 40
Много е пуцък, да.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 41


Текст под снимка - "Имах планове за довечера - но тя отиде да бере лайка..."

Весел празник, момичета!    bouquet
Виж целия пост
# 42
Оу, това череши ли са hahaha hahaha
Виж целия пост
# 43
В комикса май бяха череши newsm78...

Тук сценаристите нещо може и да са променили  Wink
Виж целия пост
# 44
Текст под снимка - "Имах планове за довечера - но тя отиде да бере лайка..."

Добре, добре, отивам...

Оу, това череши ли са hahaha hahaha

Съдба!  newsm47

Весел и на теб, МишанаHug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия