The Walking Dead - Тема 3

  • 16 090
  • 745
# 690
Нелкаааа  Heart Eyes

Снощи направих грешката да гледам Until the night и не мигнах цяяяла нощ  Mr. Green
Виж целия пост
# 691
Линк. Моля, линк.
Виж целия пост
# 692
Оооо, много добър епизод, ама...

Скрит текст:
cry cry
Виж целия пост
# 693
Изгледал

Скрит текст:
За Дарил ми стана по-мъчно, отколкото за Мърл. В другата серия не се ли изнасят от затвора? Товариха някакви багажи...Може Губернатора да намери празен такъв Rolling Eyes
Виж целия пост
# 694
Скрит текст:
За Дарил ми стана по-мъчно, отколкото за Мърл. В другата серия не се ли изнасят от затвора? Товариха някакви багажи...Може Губернатора да намери празен такъв Rolling Eyes

Е, естествено!  Mr. Green

За другоот - и аз такива подозрения имам. Два снийк пийка гледах и в двата нещата ми изглеждат така. Пък и дано не само да изглеждат,
Скрит текст:
че като видях с каква огнева мощ и жива сила идват, направо ги евидях мъртви до един нашите.

Смоуки, не ме мъчи, кажи къде гледа филма! Никъде го няма по тракерите. Чак пък толкоз тъп да е, не може!  Shocked
Виж целия пост
# 695
И аз изгледал. И аз като Нели, няма да пиша друго засега. Довечера пак ще гледам по Фокс. Heart Eyes
Виж целия пост
# 696
Гледах! Не ми се коментира....иначе е страхотен епизод Heart Eyes!!!
Виж целия пост
# 697
Скрит текст:
За Дарил ми стана по-мъчно, отколкото за Мърл. В другата серия не се ли изнасят от затвора? Товариха някакви багажи...Може Губернатора да намери празен такъв Rolling Eyes

Е, естествено!  Mr. Green

За другоот - и аз такива подозрения имам. Два снийк пийка гледах и в двата нещата ми изглеждат така. Пък и дано не само да изглеждат,
Скрит текст:
че като видях с каква огнева мощ и жива сила идват, направо ги евидях мъртви до един нашите.

Смоуки, не ме мъчи, кажи къде гледа филма! Никъде го няма по тракерите. Чак пък толкоз тъп да е, не може!  Shocked

Пуци, мило, не е умишлено, но в офиса настана някакъв хел  #2gunfire

Няма го по торентите. Има го само в youtube и е на части, та кофти се гледа малко:
http://www.youtube.com/watch?v=qQiwsclKGxA
Що пиене изпи тоз човек...Никълъс Кейдж ряпа да яде  Mr. Green И що цигари изпуши...аз съм хард смоукър, но чак на мен ми стана гадничко
Все пак хубавец е, нищо, че е малко пуФкавичък в този филм
Виж целия пост
# 698
Жива да си. Уж гледах и в тубата, а нищо не ми излезе. Толкова съм гледала.   bouquet
Виж целия пост
# 699
Уфффх...  Tired
Виж целия пост
# 700
Все пак хубавец е, нищо, че е малко пуФкавичък в този филм

Е, не е де, просто е с по-загладена физиономия, щото е по-млада (физиономията). Оттогава що фас е издимил...  hahaha Вярно обаче изпи и изпуши света, и на мен ми понатежа. Mr. Green
Виж целия пост
# 701
Куизчета на килограм, за който си няма друга работа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 702
гледахме ли всички, та да обсъдим днес?

напираше ми един въпрос, който се сетих докато спах, обаче го забравих...
Виж целия пост
# 703
Ми надявам се да сме гледали всички поне по веднъж.  Laughing
Виж целия пост
# 704
Някои по повече  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия