SUPERNATURAL: Tattoos, Spells, Sigils & Symbols

  • 34 600
  • 728
# 555
Да, в последния епизод каза, че се е чуствал "нечист" още от малък. Всъщност той се изчисти от зависимостта, не знам дали се е изчистил от "демонското". Въпреки че, поне чисто символично, пък и не само, мятането на самия Луцифер в клетка не те ли прави най-чистия и праведен  newsm78 Явно не, ще трябва и Ада да затвори  Laughing

Много сладурски семейни снимки










ОООО

Виж целия пост
# 556
Ох,какви са сладури  Mr. Green


Христос Воскресе !
Виж целия пост
# 557
Имаме си снимки от конвенцията в Ню Джърси





  Flutter



 Heart Eyes

 Whistling

Виж целия пост
# 558
Дженсън ще ме убие с тези микрофони  hahaha hahaha Blush
Виж целия пост
# 559
Нищо им няма на микрофоните, вие/ние сте/сме за трепане  hahaha

Преди сто години ходихме с две приятелки на врачка и тя ми каза, че голямата ми любов носи шапка. Когато по-късно се запознах с мъж ми, пресметнах, че по това време ще е бил в казармата, та реших, че за него е говорела. Сега като гледам тези снимки маалко започвам да се съмнявам  Laughing
Виж целия пост
# 560
А не сме, не сме  Joy Joy
Като стана въпрос за шапката  Wink отива му на Джаред, прилича на коледно голямо джудже  Mr. Green
Виж целия пост
# 561

Имам черен пуловер, който нося с бяла риза по същия начин  Laughing
Виж целия пост
# 562
Хелоу Hug !

аз шмуг!

А вие през това време изгледайте няколко клипчета от конвенцията:

Виж целия пост
# 563

Виж целия пост
# 564

Виж целия пост
# 565
Честит празник!


http://fangasmthebook.wordpress.com/2013/05/06/jensen-and-jared-at-njcon/
Виж целия пост
# 566

Значи това е ароматът Peace . Въх! Разтрепервам се само като му чета съставките Joy . Представям си на живо какво би било Whistling .
Виж целия пост
# 567
Я,аз пак изтървала на кой е ароматът ?
  Crazy
Виж целия пост
# 568
На Дженсън, мммъъъъъъррр...


Joy

Виж целия пост
# 569
Ох ,направо си е за   Мъррр

На Дженсън, мммъъъъъъррр...

Joy



 smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия