Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е предизвикателството в темата?
Какви са някои популярни теми за грим?
Какви са някои от обсъжданите продукти и техники за грим?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е предизвикателството в темата?
-
Какви са някои популярни теми за грим?
-
Какви са някои от обсъжданите продукти и техники за грим?
-
Какви са впечатленията ви от новото BB крем на Dior (Diorskin Nude BB Cream)?
-
Какви са впечатленията ви от пудрата на Dior (Diorskin Nude Makeup Powder Free Luminous Rose)?
Аз усетих кое не ми харесва - удължаването с тъмня цвят в края на окото 
не знам защо към края на деня горния блестящ цвят го няма почти,само матовата основа стои
А Meerkat-а нещо не мога да се възприема с него,той е от светлите,но не съм си нацелила нюанса на лилаво,който ми отива
Иначе към останалото нямам забележки.
не пипам ли по нея-не ми е довършено,пипна ли-побелявам
аз пък си го харесвам окото - каквото - такова - уча се как да си го оползотворявам 
Мерси....аз пък ти давам и очи и мигли,срещу....косата ти
Май май ще се поддам и аз на това изкушение,ако не намеря поне близък аналог