
Всички ли сме утре (26.06) на ЖК?
и аз съм тогава 
и аз съм тогава
. ТРъгвам аз след малко да видя какви новини ще имам за бебето и ще пиша .
как сте, гледат всеки е писал кой качил 5 кой 9 кг ами браво на вас всички сте като по учебник нали било нормално 10 ,12 кг да се качат през цялата бременост
намира се срещу стадион Ботев кабинета й
намира се срещу стадион Ботев кабинета й
кажи ти ако знаеш
,ами хранете се повече имах една позната която докато беше бременна ядеше по една ябълка
което за мен си е чиста лудост
намира се срещу стадион Ботев кабинета й
кажи ти ако знаеш
,ами хранете се повече имах една позната която докато беше бременна ядеше по една ябълка
което за мен си е чиста лудост 

обаче не разбирам защо ни карат да си плащаме прегледите?
ей това е тъпото Препоръчани теми