Не ти ли дава лист с резултата от прегледа, аз от там си взех мерките и си изчислих на колко килограма трябва да отговаря бебка.



плановете са за догодина (доколкото разбрах лично от нея), сега излиза само в отпуск, но разбира се мога да й звъня ако се наложи. Дано не се налага, че не обичам да притеснявам така хората особено по време на почивката им...


Интерсна статия Живодара и имат доста сладурски снимчици на бебчета също.



брей тоя бебчо има да цоца . Така ли е било и с предишните бременности ? 


.
Хммм май не съм ги сложила правилно тези снимки. Сега ще погледна къде съм сгрешила .
Мерси ! Между другото такива сандалки може да се направят и за момченца само че със супермени, бухалчета, мечета или пък футболни топки вместо тия панделки
Ето едни такива за момченца : 
Препоръчани теми